Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Výběrové řízení na generálního dodavatele...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 13.06.2016  
Datum zahájení zadávacího řízení 14.06.2016
Označení verze Aktuální  (26.08.2016 16:39:28)
Systémové číslo P16V00005998
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Výběrové řízení na generálního dodavatele stavební zakázky " REKONSTRUKCE BROWNFIELDS NA PROVOZNĚ VÝROBNÍ AREÁL SPOLEČNOSTI SINCON TECHNOLOGY,s.r.o."
Druh Stavební práce
Popis Předmětem zakázky je dodávka stavební části pro akci „REKONSTRUKCE BROWNFIELDS NA PROVOZNĚ VÝROBNÍ AREÁL SPOLEČNOSTI SINCON TECHNOLOGY, s.r.o.“. Společnost SINCON Technology, s.r.o. poptává stavební práce pro nově navržené pracoviště v Modřišicích u Turnova, včetně všech souvisejících prací a dodávek, vyhotovení dokumentace skutečného provedení stavby a zajištění úspěšné kolaudace stavby jménem objednatele (dále také jen stavba).
Předmět zakázky je dále specifikován projektovou dokumentací stavby „ADAPTACE BROWNFIELDS NA PROVOZNĚ VÝROBNÍ AREÁL SPOLEČNOSTI SINCON TECHNOLOGY,s.r.o., MODŘIŠICE U TURNOVA“ zpracovaná projektantem TopDesign Projekty, s.r.o., pod číslem zakázky 2015014 (dále jen „PD“), která je Přílohou č. 5 této Zadávací dokumentace. Součástí PD je kromě výkresové dokumentace i soupis stavebních prací, dodávek a služeb s položkovým rozpočtem v členění položek a s výměrami dle dokumentace stavby – výkaz výměr.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 30 000 000,00 Kč
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 12.08.2016 12:00:00
URL detailu veřejné zakázky https://www.vhodne-uverejneni.cz/zakazka/vyberove-rizeni-na-generalniho-dodavatele-stavebni-zakaz...
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název SINCON Technology, s.r.o.
IČO 27526763
Adresa
Mašov 195
51101 Turnov
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 656851

Nahoru