Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Prohlášení o přístupnosti

Výpis systémových zpráv

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti). Pokud některé podmíněně povinné zásady splněny nejsou, jsou uvedeny níže.

Pokud se odkaz otevírá do nového okna, je v popisku připojen text "v novém okně".

Výjimky z pravidel přístupnosti

Pravidlo č. 3 a 9: Pro funkcionalitu aplikace je nezbytnou podmínkou používat prohlížeč s podporou JavaScriptu, aby byl JavaScript povolen a bylo povoleno také ukládání souborů Cookies.

Pro práci s elektronickým podpisem, který může být použit při podepisování zpráv a elektronických nabídek, a pro šifrování elektronických nabídek je potřeba mít v prohlížeči nainstalovánu a povolenu Oracle Javu (resp. JRE – Java Runtime Environment) nejlépe v nejnovější verzi (test můžete provést např. na stránkách http://java.com/en/download/installed.jsp - tlačítko [Agree and Continue]. Stažení nejnovější verze je k dispozici na adrese http://www.java.com). Existují i alternativní verze javy, fungování šifrování a elektronického podpisu u nich však není garantováno. Pro prohlížeče Firefox od verze 34, Chrome od verze 37, Opera od verze 24 a Microsoft Edge od verze 12 je k dispozici alternativní javascriptové řešení bez použití java appletu.

Portál používá k ochraně přenášených dat šifrování. K tomuto účelu využívá serverový certifikát vydaný certifikační autoritou (adresa v prohlížeči začíná https://). Od 1.1.2010 jsou vydávány certifikáty se silnějším zabezpečením (SHA-2), se kterým neumí pracovat starší systémy jako Windows 2000, 98, 95, NT. V systému Windows XP musí být nainstalován Service Pack 3, jinak tento systém nebude umět stránky zobrazit. Pro správnou funkčnost však doporučujeme používat operační systém Windows Vista, nebo vyšší.

Pravidlo č. 15: Jedná se o specializovaný web dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a souvisejících vyhlášek (č. 168/2016 Sb., o uveřejňování formulářů pro účely zákona o zadávání veřejných zakázek a náležitostech profilu zadavatele a č. 260/2016 Sb., o stanovení podrobnějších podmínek týkajících se elektronických nástrojů, elektronických úkonů při zadávání veřejných zakázek a certifikátu shody).

Pravidlo č. 20: Nejedná se o rozsáhlejší web se složitou strukturou, která by vyžadovala samostatnou mapu stránek či vyhledávání. Mapu stránek zastoupí navigační menu.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu mohou být některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT - společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.
  • RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.
  • ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu, můžete posílat na adresu podpora@qcm.cz.