Výpis systémových zpráv

Středověká vesnice Vyškov 2014 V

Datum uveřejnění 14.10.2014  
Označení verze Aktuální  (24.11.2014 17:36:29)
Systémové číslo P14V00007255
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Středověká vesnice Vyškov 2014 V
Druh Stavební práce
Popis Cílem zadavatele je zadat veřejnou zakázku, jejímž předmětem je provádění stavebních prací souvisejících s vybudováním parku sportovně rekreačních aktivit Středověké vesnice ve Vyškově. V roce 2014 se jedná o pátý pokus zadavatele zadat veřejnou zakázku, která byla v předešlých čtyřech otevřených zadávacích řízeních neúspěšně soutěžena. První zadávací řízení bylo ukončeno podpisem smlouvy s vybraným uchazečem, který byl v insolvenci a po osmi dnech trvání smlouvy odstoupil. Druhé zadávací řízení bylo zrušeno z důvodu, že nejnižší nabídková cena překročila předpokládanou hodnotu veřejné zakázky a tím i finanční možnosti zadavatele. Třetí zadávací řízení bylo zrušeno z důvodu, že ve dvou nabídkách ze čtyř byla shoda v některých položkách nabídek, z čehož poskytovatel podpory usoudil, že byla porušena zásada 3E, což bez ohledu na soulad se zákonem o VZ znamená dle názoru poskytovatele dotace 100% nezpůsobilost nákladů, proto z hrozby ztráty jednoho zdroje financování bylo zadávací řízení zrušeno. Na vyhlášené čtvrté zadávací řízení nepodal žádný uchazeč nabídku, proto i toto bylo zrušeno s tím, že zadavateli bylo umožněno postupovat podle § 23 odst. 1 písm. a) zákona o VZ a zahájit jednací řízení bez uveřejnění.
Předmětem plnění veřejné zakázky „Středověká vesnice Vyškov 2014 V“ je vybudování parku sportovně rekreačních aktivit Středověké vesnice ve Vyškově (kód NUTS CZ064).
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 81 553 518,00 Kč
Druh ZŘ Jednací řízení bez uveřejnění
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Výstavba tematických parků
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název HSD Consult, s.r.o.
IČO 27668711
Adresa
Cukrovarská 480
68201 Vyškov
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 222558

Nahoru