Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Akademie VZ

Výpis systémových zpráv

Akademie veřejených zakázek


Víte jak jednoduše přejít s profilem zadavatele na vhodne-uverejneni.cz ?

Cílem toho článku je ukázat zadavatelům, kteří chtějí přejít se svým profilem zadavatele na vhodne-uverejneni.cz, jak provést převod v několika jednoduchých krocích.

celý článek

 Víte jak lépe odkazovat ze svých stránek na svůj profil zadavatele?

Cílem toho článku je pomoci zadavatelům, kteří uveřejňují své zakázky na našem portálu, lépe informovat dodavatele a veřejnost o umístění svého profilu zadavatele.

celý článek

 Upozornění na necertifikované profily zadavatelů

Cílem toho článku je upozornit veřejné zadavatele na skrytá rizika při využívání necertifikovaných profilů zadavatele a to jak v oblasti individuálních řešení tak při využívání některých necertifikovaných konkurenčních řešení.

celý článek

 Víte jak přímo zobrazit vaše zakázky z profilu na vašich internetových stránkách?

Cílem toho článku je ukázat zadavatelům, kteří uveřejňují své veřejné zakázky na našem portálu, jak jednoduše lze tyto zakázky z profilu zobrazit na webu zadavatele.

celý článek

 Víte jak funguje uveřejňování veřejných zakázek v ČR?

Cílem toho článku je pomoci dodavatelům, kteří hledají veřejné zakázky, zorientovat se v problematice uveřejňování a poukázat na přínosy a omezení dostupných infomačních zdrojů, které mohou při svém hledání využít.

celý článek

 Víte co (ne)obsahuje Věstník veřejných zakázek, Profil zadavatele a E-tržiště? a které zakázky se do nich dostávají?

V tomto článku si ukážeme, jaké typy veřejných zakázek lze nalézt ve Věstníku veřejných zakázek, ale i na dalších jednotlivých portálech jakou jsou profily zadavatelů a elektronická tržiště veřejné správy.

celý článek

 Víte jak efektivně vyhledávat veřejné zakázky?

Článek se zaměřuje na to jak si dodavtelé, kteří hledají veřejné zakázky pravidelně, mohou své hledání co nejvíce ulehčit, nebo si jej co nejvíce zautomatizovat s pomocí vhodných nástrojů.

celý článek