Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

SPOUŠTÍME CENTRÁLNÍ DATABÁZI DODAVATELŮ...

Výpis systémových zpráv

Zjednodušíme Vám práci s veřejnými zakázkami!

Propojte Váš účet dodavatele na Portálu vhodného uveřejnění (PVU) s Centrální databází dodavatelů platformy FEN (dále jen “FEN CDD”).

  • - Přihlásíte se jednou a získáte přístup ke všem propojeným elektronickým profilům v elektronických nástrojích zadavatelů.
  • - Pokud budete jako přihlášený dodavatel na FEN.cz procházet vypsané veřejné zakázky, dostanete se k jednotlivým zakázkám na různých profilech zadavatelů jako přihlášený dodavatel.
  • - více k propojení s FEN CDD

Další informace o Centrální databázi dodavatelů platformy  FEN

Systém Centrální databáze dodavatelů veřejných zakázek platformy FEN slouží jako konsolidovaná důvěryhodná databáze dodavatelských profilů. FEN CDD je součástí platformy FEN.cz, agregátoru informací o veřejných zakázkách.
 
Dodavatelé pomocí jediného ověřeného účtu získávají přístup do všech propojených elektronických nástrojů a nemusí se tak přihlašovat do každého elektronického nástroje samostatně. FEN a CDD také do budoucna poskytnou registrovaným dodavatelům vysoce personalizované služby na jednom místě, včetně elektronické komunikace se zadavatelem a podání nabídky.
 
Kvalita informací ve FEN CDD je zajištěna tím, že dodavatelské profily vznikají na základě ověřených dat z propojených elektronických nástrojů.
 
Další informace: FEN.cz, FEN.cz - Obchodní podmínky