Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Znojemské strojírny - úspory energie ve...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 03.04.2019  
Označení verze Aktuální  (18.04.2019 12:50:17)
Systémové číslo P19V00002587
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Znojemské strojírny - úspory energie ve výrobním procesu - technologie
Druh Dodávky
Popis Předmětem zakázky je dodávka technologického energeticky účinnějšího vybavení pro výrobu zadavatele, konkrétně 4osého CNC řízeného vertikálního obráběcího centra s robotizací v rámci projektu „Znojemské strojírny - úspory energie ve výrobním procesu“ do provozovny společnosti ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o., zahrnující předmětné technologické vybavení s příslušenstvím, řídícím softwarem, dopravou na místo realizace zakázky, instalací a oživením tamtéž. Předmětem projektu je realizace energetických úspor ve výrobním procesu, proto zadavatel požaduje dodání takového technologického kompletu, který reflektuje pokrytí energetických úspor daných nahrazením současného nevyhovujícího vybavení, konkrétně 4osého CNC řízeného vertikálního obráběcího centra s příslušenstvím a robotickým pracovištěm. Tam, kde je odkazováno na konkrétní předmět, nevede toto ke zvýhodnění určitých výrobků nebo dodavatelů, nebo naopak jejich vyloučení. Přesto, poptávané plnění musí být kompatibilní se stávajícími systémy zadavatele. Tato skutečnost vychází z požadavku zadavatele, že tam, kde by bylo nabízené plnění nekompatibilní s již používanými zařízeními či systémy, by jeho přizpůsobení provozu zadavatele působilo mimořádné obtíže.

Zadavatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení, a to bez uvedení důvodu. Zadavatel si vyhrazuje právo na odmítnutí všech předložených nabídek, a to i bez uvedení důvodu. Zadavatel si vyhrazuje právo akceptovat jen částečné plnění. Zadavatel nebude hradit žádné náklady spojené s účastí v zadávacím řízení a v souvislosti s výběrovým řízením. Veškeré náklady vzniklé uchazečům výběrového řízení tímto výběrovým řízení a v souvislosti s ním nesou uchazeči sami. Dle § 2e zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě je vybraný dodavatel osobou povinnou spolupůsobit při výkonu finanční kontroly. Zadavatel prohlašuje, že toto výběrové řízení není veřejnou obchodní soutěží ani veřejným příslibem a nejedná se o veřejnou zakázku realizovanou dle zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 4 000 000,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Jihomoravský kraj
Předmět CPV
  • Obráběcí centra
  • Průmyslové roboty
Datum ukončení příjmu nabídek 18.04.2019 11:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
IČO 46972315
Adresa
Tovární 11
66902 Znojmo
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2017-024676

Nahoru