Výpis systémových zpráv

Zhotovení PD (pro územní řízení, stavební povolení a pro provedení stavby) na akci "Víceúčelový areál pro trénink IZS a pro sportovní aktivity mládeže ve dvou etapách"

Datum uveřejnění 20.06.2018  
Označení verze Aktuální  (04.12.2019 14:25:11)
Systémové číslo P18V00005065
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Zhotovení PD (pro územní řízení, stavební povolení a pro provedení stavby) na akci "Víceúčelový areál pro trénink IZS a pro sportovní aktivity mládeže ve dvou etapách"
Druh Služby
Popis Předmětem je zhotovení PD na akci "Víceúčelový areál pro trénink IZS a pro sportovní aktivity mládeže" ve dvou etapách, kdy I. etapa obsahuje přípojku vody, splaškovou a dešťovou kanalizaci, kabelové rozvody NN, přípojku NN pro byt správce, tréninkové plochy, přípojku užitkové vody, lokální ozvučení, tribunu, hlavní hřiště, komunikace a oplocení areálu.
II. etapa obsahuje byt správce, dětské hřiště, zázemí diváků, hřiště pro míčové sporty a šatny.
V I.etapě se jedná o PD v rozsahu pro provedení stavby s rozpočty a výkazy výměr pro výběrové řízení na zhotovitele stavby (DPS), zajištění vyjádření DO ke změně stavby před dokončením, zajištění vydání změny stavby před dokončením.
Druhá etapa obsahuje vypracování dokumentace v rozsahu projektu pro změnu územního rozhodnutí (DUR) a pro stavební povolení (DPS), zajištění vyjádření DO a zajištění vydání změny územního rozhodnutí a stavebního povolení, vypracování dokumentace v rozsahu projektu pro provedení stavby s rozpočty a výkazy výměr pro výběrové řízení na zhotovitele stavby.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 375 000,00 Kč
Druh ZŘ Přímé zadání - Zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Zhotovení PD (pro územní řízení, stavební povolení a pro provedení stavby) na akci "Víceúčelový areál pro trénink IZS a pro sportovní aktivity mládeže ve dvou etapách"
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Postřelmov
IČO 00303232
Adresa
Komenského 193
78969 Postřelmov
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 499955

Nahoru