Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

ZEVETA MACHINERY - Centrum průmyslového VVI –...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 31.05.2019  
Označení verze Aktuální  (03.07.2019 10:57:11)
Systémové číslo P19V00004404
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky ZEVETA MACHINERY - Centrum průmyslového VVI – technologické vybavení II
Druh Dodávky
Popis Předmětem zakázky je dodávka vybavení VVI centra zadavatele v rámci projektu „ZEVETA MACHINERY - Centrum průmyslového VVI“, a sice: i) návrhu řešení a dodávky robotického pracoviště VVI a to v rozsahu: a) Manipulace s výlisky při procesu lakování, b) Manipulace a kontrola finálních výlisků, c) Manipulace a ukládání výlisků po operaci lisování; ii) NC měřícího stroje s vysokou přesností; iii) 3D scanneru
Dodávka bude zahrnovat předmětné technologické vybavení s příslušenstvím, řídicím softwarem, dopravou na místo realizace zakázky, instalací a oživením tamtéž. Tam, kde je odkazováno na konkrétní předmět, nevede toto ke zvýhodnění určitých výrobků nebo dodavatelů, nebo naopak jejich vyloučení. Přesto, poptávané plnění musí být kompatibilní se stávajícími systémy zadavatele. Tato skutečnost vychází z požadavku zadavatele, že tam, kde by bylo nabízené plnění nekompatibilní s již používanými zařízeními či systémy, by jeho přizpůsobení provozu zadavatele působilo mimořádné obtíže.

Zadavatel nepřipouští variantní řešení nabídky, ovšem připouští dílčí plnění předmětu zakázky.

Zadavatel upozorňuje, že se nejedná o zadávací řízení dle Zákona o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů. Dle § 2e zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě je vybraný dodavatel osobou povinnou spolupůsobit při výkonu finanční kontroly. Nabídky podávejte v českém jazyce.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 13 300 000,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Zlínský kraj
Předmět CPV
  • Měřící nástroje
  • Průmyslové roboty
Datum ukončení příjmu nabídek 03.07.2019 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ano
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název ZEVETA MACHINERY a.s.
IČO 26233541
Adresa
Tovární 532
68771 Bojkovice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ neuvedeno

Nahoru