Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Závlahový systém fotbalových hřišť a pořízení...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 25.01.2023  
Označení verze Aktuální  (25.01.2023 08:57:26)
Systémové číslo P23V00000399
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Závlahový systém fotbalových hřišť a pořízení mobilních střídaček
Druh Stavební práce
Popis Hlavní částí nabídky jsou stavební práce spojené s instalací nového závlahového systému na fotbalovém hřišti ve Stěžerách. Pozemek, na kterém je fotbalové hřiště umístěno se nachází v zastavěné části obce Stěžery, v zóně sportovně rekreační. Pozemky v okolí stavby jsou rovinné.
Realizace zakázky bude provedena dle přiloženého technického návrhu a realizace. Jedná se o automatický závlahový systém navržený pro travnaté plochy stávajícího fotbalového hřiště o rozměrech 100 x 1000 m dle zadání umožní automatickou dodávku vláhy pro optimální růst trávníku. Automatická závlaha bude umožňovat rovnoměrnost zálivky, možnost zálivky v nočních či ranních hodinách (úspora vody, vhodnější pro trávník) a rovněž absenci osob zajišťujících ruční zálivku. Navržená závlaha je tvořená souborem prvků závlahového systému HUNTER. Návrh řešení je proveden v jedné variantě. Systém je navržen a jsou provedeny přípravy pro bezproblémové napojení předního hřiště na jednotný řídící systém. Projekt počítá s čerpacím objektem a rozšířenou ovládací jednotka. Zavlažování celého hřiště je rozděleno do 36 samostatných sekcí (částí) s možností odlišného režimu automatické závlahy s ohledem na individuální potřebu vody v těchto jednotlivých částech: brankoviště, středy a lajny.
Další částí nabídky je dodávka zboží – fotbalových střídaček. Ty budou provedeny v minimální kvalitě: Přenosná ALU střídačka s polykarbonátovou střechou pro 9 sedících hráčů.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Přímé zadání - Zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební úpravy budov sloužících pro volný čas, sporty, kulturu, ubytování a restaurace
  • Stavební úpravy sportovních zařízení
  • Stavební úpravy v souvislosti s objekty pro sportovní hřiště
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Závlahový systém fotbalových hřišť a pořízení mobilních střídaček
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název TJ Sokol Stěžery, z. s.
IČO 42192994
Adresa
Zámecká 28
50321 Stěžery
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ neuvedeno

Nahoru