Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Zateplení a výměna otvorových výplní ObÚ ve...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 14.01.2015  
Datum zahájení zadávacího řízení 22.12.2014
Označení verze Aktuální  (17.08.2015 14:38:57)
Systémové číslo P15V00000185
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Zateplení a výměna otvorových výplní ObÚ ve Čtveříně
Druh Stavební práce
Popis Předmětem této zakázky je realizace akce „Zateplení a výměna otvorových výplní budovy ObÚ ve Čtveříně“ (dále jen „veřejná zakázka“), která zahrnuje zateplení stávajícího objektu Obecního úřadu v obci Čtveřín. V rámci realizace a před realizací zateplení bude provedeno kompletní skreslení všech fasádních prvků, zejména na starší budově. Dále bude provedeno zateplení obvodové stěny kontaktním systémem ETICS izolantem v tl. 160mm, typu polystyren EPS 100F. Ostění okenních otvorů bude provedeno zateplením v max. možné tl. izolantu cca 30-40 mm dle dispozičních možností. Zateplení soklu bude provedeno polystyrenem EPS-P tloušťky min. 80mm – 100mm dle lokálních možností a předpoklad provedení zateplení je 100mm pod terén. V rámci stavby bude provedeno zateplení pod parapety v tl. 20-40mm a zateplení špalet v tl. cca 30mm.
Fasádní dekorační profily budou vyrobeny jako kompozitní prvek. Základním materiálem bude polystyrén EPS 150 a povrch bude tvořen z flexibilního mikroarmovaného cementového kompozitu o síle cca 3mm, který bude mimořádně pevný a odolný.
Dále je předmětem zateplení stropu nad 2.N.P. v tl. min 340mm a zateplení podhledu v tl. min. 180mm. Dojde k výměně výplní otvorů za plastová s Uw = 0,9 u oken a Ud=1,2 Wk-1m2 u dveří a v interiérové části i k opravě špalet s následnou výmalbou.
V rámci realizace provedení zateplení a výměny oken bude provedena výměna všech parapetů a části oplechování střechy z poplastovaného plechu v tl. 0,7mm. Dále dojde k opravě a povrchové úpravě stávajících mříží a k demontáži a opětovné montáži hromosvodu a vnějších svítidel na fasádě objektu.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
  • Fasády
  • Tepelné izolace
Datum ukončení příjmu nabídek 06.01.2015 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky http://www.ctverin.e-obec.cz/
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Čtveřín
IČO 00672092
Adresa
Čtveřín 95
46345 Čtveřín
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 496909

Nahoru