Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Zajištění konektivity a výstavba sítě LAN v...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 25.02.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 25.02.2019
Označení verze Aktuální  (06.08.2019 10:25:08)
Systémové číslo P19V00001307
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Zajištění konektivity a výstavba sítě LAN v odborné učebně a navazujících prostorách základní školy v Horním Jiřetíně pro potřeby projektu IROP
Druh Dodávky
Způsob odeslání výzvy k podání nabídek Bez odeslání výzvy nebo odeslání výzvy mimo systém
Popis Hlavním cílem projektu je zajištění požadované konektivity v potřebné kvalitě a kapacitě v každém přípojném místě školy. Dílčím cílem tohoto projektu je realizace koncových přípojných bodů k místní síti LAN v učebnách, kabinetech a ostatních místech, kde přítomnost sítě LAN je nezbyná pro výuku, či provoz školy a to v rozsahu min dvě dvojité zásuvky v každé učebně umístěné u učitelské katerdy a za poslední řadou žáků, rovněž min dvě dvojíté zásuvky v každém kabinetě umístěné dle potřeb a min dvě jednoduché zásuvky na každém podlaží školy pro připojení wifi vysílače. Dalším dílčím cílem je realizace aktivních přístupových Wifi bodů s dostatečnou kapacitou ve vybraných společných prostorách školy tak, aby wifi sítí byla škola v dotčených místech s odbornou výukou dostatečně pokryta a bylo možné využití této wifi sítě bez omezení počtu připojených osob pro výuku “mobilními prostředky”. Z tohoto důvodu bude součástí plnění také dodávka mobilních přístupových wifi bodů.
Také dodávka potřebných aktivních prvků pro řízení sítě, včetně serverové části je součástí projektu a je jedním z dílčích cílů. Bezpečnost vnitřního provozu a provozu z a do Internetu zajistí výkonná hardwarová SECURITA včetně logování a monitoringu síťového provozu dle Standardu konektivity škol programu IROP, výzva č. 47, příloha č. 9. Dále bude vyřešeno a popsáno bezpečné zálohování pořízených dat. Hlavním požadavkem řešení je především zajištění vysoké stability, spolehlivosti a bezpečnosti navrhovaného systému. Pro zachování vysoké stability bude součástí plnění také certifikační měření pasivních prvků a uplatnění rozšířené záruky na min dobu 25 let.

Autorem PD je Tomáš Behina, KZ system s.r.o., Ke Koupališti 1257/4, 434 01 Most (IČ 25047752).

Podrobnější informace o předmětu plnění jsou obsaženy v přílohách č. 3 (neoceněný výkaz výměr) a č. 4 (technická dokumentace).
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 164 649,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Ústecký kraj
Předmět CPV
  • Stavební montážní práce
  • Elektroinstalační práce
  • Instalace a montáž počítačové kabeláže
  • Informační systémy a servery
Datum ukončení příjmu nabídek 13.03.2019 12:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Zajištění konektivity a výstavba sítě LAN v odborné učebně a navazujících prostorách základní školy v Horním Jiřetíně pro potřeby projektu IROP
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Základní a Mateřská škola Horní Jiřetín
IČO 70838976
Adresa
Školní 126
43543 Horní Jiřetín
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2018-042138

Nahoru