Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Zahraniční stáž pedagogických pracovníků...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 14.01.2022  
Datum zahájení zadávacího řízení 11.01.2022
Označení verze Aktuální  (14.01.2022 15:40:23)
Systémové číslo P22V00000268
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Zahraniční stáž pedagogických pracovníků Pardubického kraje - Finsko
Druh Služby
Popis Předmětem plnění části I veřejné zakázky je kompletní organizace pětidenní odborné zahraniční stáže pořádané zadavatelem ve Finsku pro středoškolské pedagogické pracovníky, tj. zejména zajištění letecké dopravy z České republiky do Finska a zpět, zajištění dopravy z letiště ve Finsku do místa ubytování, zajištění dopravy z místa ubytování na letiště ve Finsku, zajištění ubytovacích služeb, samotného průběhu zahraniční stáže, zajištění stravování, úhrada veškerých poplatků (s výjimkou vstupného v rámci fakultativních výletů) a pojištění, vystavení certifikátu pro účastníky zahraniční stáže, zajištění dopravy v rámci Finska na fakultativní výlety.

Účelem zahraniční stáže je zajištění profesního rozvoje středoškolských pedagogických pracovníků a rozvoj jejich pedagogických kompetencí při práci s žáky vedoucí k eliminaci předčasného ukončení školní docházky.

V rámci předmětu plnění této části veřejné zakázky budou organizovány stáže na min. 3, max. 5 školách (základní, střední školy, vysoké školy). Během zahraniční stáže proběhne v pracovních dnech min. 5 hospitací na min. 3 školách. Minimálně jedna návštěva proběhne na střední škole. Každý pracovní den proběhne návštěva vždy alespoň jedné školy, přičemž některé školy mohou být navštíveny v průběhu stáže vícekrát (s ohledem na min. počet škol, které budou v průběhu stáže navštíveny).

Bližší vymezení předmětu plnění je obsaženo v příloze č. 1a zadávací dokumentace a dále v návrhu smlouvy o poskytování služeb (příloha č. 5a zadávací dokumentace).
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku Z2022-001726
Hlavní místo plnění Zahraničí
Předmět CPV
  • Cestovní služby
Datum ukončení příjmu nabídek 14.02.2022 11:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje, o.p.s.
IČO 27547086
Adresa
náměstí Republiky 116
53002 Pardubice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ neuvedeno

Nahoru