Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Vypracování projektových dokumentací Přeložka...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 20.08.2018  
Datum zahájení zadávacího řízení 16.08.2018
Označení verze Aktuální  (04.06.2019 06:47:11)
Systémové číslo P18V00006806
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Vypracování projektových dokumentací Přeložka silnic II/461 a II/443 (jižní obchvat – Hradecká – Olomoucká) a Přeložka silnice II/443 – Obchvat Otic
Druh Služby
Popis Veřejná zakázka je dle ust. § 35 zákona rozdělena na části. Zadavatel umožňuje podat nabídku na jednu či všechny části. Není-li uvedeno jinak, platí ustanovení těchto zadávacích podmínek pro každou část zakázky.
Předmětem zakázky je zpracování aktualizace projektových dokumentací.
část 1: Vypracování projektové dokumentace ve stupni DSP, PDPS pro stavbu: Přeložka silnic II/461 a II/443 (jižní obchvat – Hradecká – Olomoucká)
Předmětem zakázky je vypracování projektové dokumentace ve stupni DSP a vypracování projektové dokumentace ve stupni PDPS pro stavbu: Přeložka silnic II/461 a II/443 (jižní obchvat – Hradecká – Olomoucká) a inženýrská činnost k této akci v rozsahu zajištění veškerých projednání, průzkumů, vyjádření orgánů státní správy nezbytně nutných pro stavební a související řízení. Po zpracovateli je požadována majetkoprávní činnost (min. smlouvy o smlouvě budoucí – nabytí, věcná břemena apod.). Vzory případných smluv budou předány zhotoviteli v rámci výrobních výborů.
část 2: Vypracování projektové dokumentace ve stupni DSP, PDPS pro stavbu: Přeložka silnice II/443 – Obchvat Otic
Předmětem zakázky je vypracování projektové dokumentace ve stupni DSP a vypracování projektové dokumentace ve stupni PDPS pro stavbu: Přeložka silnice II/443 – Obchvat Otic a inženýrská činnost k této akci v rozsahu zajištění veškerých projednání, průzkumů, vyjádření orgánů státní správy nezbytně nutných pro stavební a související řízení. Po zpracovateli je požadována majetkoprávní činnost (budoucí smlouvy, budoucí věcná břemena). Vzory případných smluv budou předány zhotoviteli v rámci výrobních výborů.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku Z2018-028023
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Předmět CPV
  • Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Datum ukončení příjmu nabídek 21.09.2018 08:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
IČO 00095711
Adresa
Úprkova 795/1
70223 Ostrava
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 60054036

Nahoru