Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Výběrové řízení na dodávku fotovoltaického systému

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 10.09.2020  
Datum zahájení zadávacího řízení 10.09.2020
Označení verze Aktuální  (02.10.2020 10:13:03)
Systémové číslo P20V00007146
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Výběrové řízení na dodávku fotovoltaického systému
Druh Služby
Popis Předmětem dodávky je fotovoltaický systém s těmito parametry:

1
Hybridní střídače použité v HFVE musí splňovat tyto technické parametry: a) nominální výkon jednoho hybridního střídače (min. 5kVA)

2
Hybridní střídače použité v HFVE musí splňovat tyto technické parametry: b) špičkový výkon jednoho hybridního střídače po dobu 5-ti sekund (min. 15kVA)

3
Hybridní střídače použité v HFVE musí splňovat tyto technické parametry: c) vlastní spotřeba jednoho hybridního střídače na prázdno při zapnutém stavu ON (max. 22W)

4
Hybridní střídače použité v HFVE musí splňovat tyto technické parametry: d) maximální účinnost hybridního střídače (min. 96%) v ostrovním režimu.

5
HFVE (Hybridní fotovoltaická elektrárna) musí být vybavena alespoň 3 hybridními střídači o min. nominálním výkonu jednoho střídače na fázi 5kVA.

6
Baterie musí mít minimální kapacitu 29,7 kWh, musí být typu LiFePO4 s vestavěnou BMS a kompatibilním komunikačním protokolem pro hybridní střídač. Barterie musí mít minimálně 7000 cyklů při 90% DoD

7
Instalovaný výkon FV panelů musí být min. 16,64 kWp

8
Hybridní měniče musí mít zcela nulové přetoky do veřejné distribuční sítě a topologie systému musí být typu DC-Coupling (s DC-vazbou).

9
Při výpadku veřejné distribuční sítě musí hybridní měniče umožnit automatický přechod do ostrovním režimu bez přítomnosti sítě za méně než 15ms a dlouhodobě v něm setrvat při trvalé zátěži do 5kVA na fázi a kapacitě baterií do 10%. Při opětovném připojení veřejné distribuční sítě musí být hybridní měniče schopné se opět automaticky přifázovat k síti a odebírat elektřinu současně ze sítě i z akumulátorů.

10
FV panely,minimální výkon 320 Wp. Produktová garance na panel přímo od výrobce v délce 15 let a lineární záruka na výkon panelu 25 let (minimální výkon panelu po 25 letech = 80% původního nominálního výkonu). Ůčinnost panelu min. 19,26%

11
Dodavatel musí být kvalifikovaný servirsní partner pro nabízenou značku střídačů.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Elektrické strojní zařízení, přístroje, zařízení a spotřební materiál, osvětlení
Datum ukončení příjmu nabídek 29.09.2020 10:11:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název ELEKTROSYSTEM a.s.
IČO 46969632
Adresa
Bratislavská 863
60200 Brno
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ neuvedeno

Nahoru