Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Výběrové řízení na dodavatele lanové dráhy a...

Výpis systémových zpráv

Upozornění: Zadávací řízení bylo zrušeno
Datum uveřejnění 06.09.2012  
Datum zrušení
Datum zahájení zadávacího řízení 05.09.2012
Označení verze Aktuální  (22.12.2012 00:44:20)
Systémové číslo P12V00002341
Stav zakázka byla zrušena (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Výběrové řízení na dodavatele lanové dráhy a její výstavby
Druh Dodávky
Popis Předmětem této veřejné zakázky je dodávka, montáž a úplné zprovoznění technologie lanové dráhy v areálu zadavatele dle této zadávací dokumentace, jakož i vyřízení veškerých povolení k jejímu provozu včetně všech certifikací a průkazu způsobilosti vydaného Drážním úřadem. Součástí zakázky je tedy i vyřízení příslušných povolení (inženýrská činnost). Parametry a popis předmětu veřejné zakázky jsou obsaženy v příloze zadávací dokumentace „Technické podmínky“.
Technickými podmínkami se rozumí souhrn všech technických popisů, které vymezují požadované technické charakteristiky a požadavky na dodávku jak jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace (Technické podmínky). Zadavatel připouští jiná, kvalitativně a technicky obdobná řešení. Zadávací dokumentace je souhrnem požadavků Zadavatele a nikoliv konečným souhrnem veškerých požadavků vyplývajících z obecně platných právních norem. Dodavatel se tak musí při zpracování své nabídky vždy řídit nejen požadavky obsaženými v zadávací dokumentaci, ale též ustanoveními příslušných obecně závazných právních předpisů. Zadavatel připouští dodávku použité technologie, platí však, že technologie nesmí být starší než 20 let. Stáří technologie se určí počtem let uplynutých od roku výroby dodávky do roku 2012. Rokem výroby dodávky je rok výroby nejstarší hlavní části dodávky, přičemž pro tyto účely se za hlavní části dodávky považují poháněcí a vratná stanice, traťové podpěry, pohony, frekvenční měniče, motory, dopravní lano, hydraulické napínání, technologie rozběhového pásu, kladkové baterie, vozy a nouzový pohon vč. záložního spalovacího motoru. Zadavatel umožňuje dodávku nového zařízení. V případě dodávky použité technologie, je dodavatel povinen doložit ocenění technologie stanovené na základě odborného posudku (požadavek poskytovatele dotace).
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 12 679 460,00 Kč
Druh ZŘ Ostatní zadávací řízení dle zákona č.137/2006 Sb.
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 7202011030670
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Předmět CPV
  • Sedačkové lanovky
Lhůta pro podání žádostí o účast
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název SPS-STAS s. r. o.
IČO 25378082
Adresa
Malá Morávka 55
79336 Malá Morávka
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 214896

Nahoru