Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Úspory energií ve společnosti AGK steel forming...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 24.05.2019  
Označení verze Aktuální  (26.06.2019 11:02:28)
Systémové číslo P19V00004171
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Úspory energií ve společnosti AGK steel forming a.s.
Druh Stavební práce
Popis Předmětem této zakázky je zhotovení stavby „Snížení energetické náročnosti budovy Agrokov Slezko a.s.“ v rozsahu stanoveném touto zadávací dokumentací. Předmětem díla je zejména provedení a obstarání veškerých prací potřebných k dokončení výše uvedené zakázky a jejímu úspěšnému předání zadavateli. Veškerá plnění a práce související se splněním díla zabezpečí zhotovitel na svůj náklad.
Stavební úpravy se týkají zateplení objektu, výměny starých oken za nová a výměny dveří. Zateplení se bude provádět PUR panely o tloušťce 60 mm na hale číslo 1 na části východní a západní strany. Pěnovým polystyrénem tloušťky 160 mm na hale číslo 1 na zbylé části východní a západní strany, dále na hale číslo 2 na severní, východní a západní straně. Bude zde prováděna omítka šedé barvy. Minerální vatou tloušťky 160 mm na hale číslo 1 na jižní straně, na hale číslo 2 na jižní a části západní straně. Zateplení minerální vatou doplňuje provětrávaná fasáda. Severní strana haly číslo 1 zůstane nezateplená z důvodu budoucí přístavby. Okna budou plastová s izolačním trojsklem celková plocha oken je cca 124 m2. Vrata budou sekční s výplní z PUR pěny, jejich celkový rozměr je cca 43m2. Světlíky budou také plastové s izolačním sklem a jejich celkový výměr je cca 131 m2. Střecha zůstává nezateplená. Spojovací krček zůstává taky nezateplen.
Vytápění, které řeší samostatná část této dokumentace bude řešeno ve výrobě plynovými zářiči a pomocí nového plynového kotle, který bude napojen na nový rozvod plynu. Kotel bude napojovat stávající otopnou soustavu v zázemí a administrativě topnou vodou.
Instalace světlíků v obou halách je navržena z důvodu úspory až 40% elektrické energie na osvětlení.
Umístění čtyř vnějších nadzemních zásobníků na plyn je navrženo v uzavřeném areálu v zadní části mezi halami. Jejich konkrétní umístění je v samostatné PD. Nacházejí se na severní straně haly číslo 2. Od plynových nádrží je veden vnější plynovod, který se pak napojuje na vnitřní rozvod plynu, dle PD plynofikace. Objekty jsou vytápěny v halách plynovými zářiči, v zázemí jsou napojené kondenzační plynové kotle, na které je dále napojena stávající otopná soustava. Teplou vodu zde zajišťují v každé hale dva nepřímotopné zásobníky teplé užitkové vody, napojené na kondenzační kotel. Jeden zásobník má 750 l a druhý 500l. Zásobník v hale 1 je napojen na nově instalovaný kompresor a rekuperátor tepla z kompresoru a k ohřevu je tak využíváno také odpadní teplo z výroby tlakového vzduchu.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Předmět CPV
  • Tepelné izolace
  • Instalace oken
  • Rekonstrukce budov
Datum ukončení příjmu nabídek 12.06.2019 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název AGK steel forming a.s.
IČO 27825736
Adresa
Tyra 145
73961 Třinec
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2019-015717

Nahoru