Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

ÚPRAVA BUDOVY KD RADKOVA LHOTA II.

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 29.04.2020  
Označení verze Aktuální  (12.02.2021 10:12:15)
Systémové číslo P20V00003162
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky ÚPRAVA BUDOVY KD RADKOVA LHOTA II.
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravu střešní konstrukce nad částí objektu KD – nad jižním traktem – nad prostorem kulturního sálu se schodištěm do II.NP a nad galerií. Stavební úprava odstraňuje stávající konstrukci střechy – krov vč. odstranění stávajícího laťování a klempířských prvků, která je ve špatném stavebně technickém stavu. Součástí odstraňovaných konstrukcí je i stávající zateplení stropní konstrukce vč. podhledu – osazená na spodní straně stávající konstrukce krovu. Tato konstrukce bude nahrazena novou konstrukcí krovu z dřevěných vazníků vč. vybudování nového ztužujícího ŽB věnce V1. Stávající plechová střešní krytina bude odstraněna a po provedení nového krovu ze střešních sbíjených vazníků, bude původní střešní krytina opět osazena na novou konstrukcí střechy. Součástí je také osazení nových klempířských prvků střechy a výměny stávajících dešťových svodů vč. jejich napojení na ležatou kanalizaci. Konstrukce nového krovu střechy je řešena ve stávají výšce hřebene střechy a římsy, a také ve stejném sklonu střechy jako stávající konstrukce střechy. Součástí výměny podhledu v prostoru sálu bude výměna elektroinstalace a osvětlení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 128 937,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 23.03.2020 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva ÚPRAVA BUDOVY KD RADKOVA LHOTA II.
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Radkova Lhota
IČO 00636509
Adresa
Radkova Lhota 20
75114 Radkova Lhota
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2019-039540

Nahoru