Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Tvorba vzdělávacího programu

Výpis systémových zpráv

Upozornění: Zadávací řízení bylo zrušeno
Datum uveřejnění 17.07.2012  
Datum zrušení
Datum zahájení zadávacího řízení 15.06.2012
Označení verze Aktuální  (17.07.2012 08:56:29)
Systémové číslo P12V00001433
Stav zakázka byla zrušena (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Tvorba vzdělávacího programu
Druh Služby
Popis Vytvoření uceleného vzdělávacího programu pro pedagogické a nepedagogické pracovníky škol a školských zařízení v oblasti udržitelného rozvoje ve formě e-learningu. Cílem je pracovníky škol a školských zařízení seznámit s problematikou ochrany životního prostředí, environmentálního vzdělávání a udržitelného rozvoje v rámci EVVO (Environmentální vzdělávání, výchovy a osvěty). Součástí zakázky je i zpracování metodických materiálů pro účastníky vzdělávacího programu.

Vzdělávací program bude rozdělen do 4 vzdělávacích modulů:
1. Voda
 Cílem vzdělávacího modulu bude vybavit pedagogické a nepedagogické pracovníky základními teoretickými a praktickými poznatky z oblasti VODY. Modul „Voda“ bude věnován vodě od globálního měřítka až po regionální, legislativě, hospodaření s vodou, znečištění vody, možnostmi odstranění znečištění (čistírny odpadních vod), využití vody pro výrobu energie atd.
2. Vzduch
 Cílem vzdělávacího modulu bude vybavit pedagogické a nepedagogické pracovníky základními teoretickými a praktickými poznatky z oblasti VZDUCHU. Modul „Vzduch“ bude věnován vzduchu - ovzduší od globálního měřítka až po regionální, legislativě, jeho znečištění (včetně znečištění vnitřních prostor), možnostmi předcházení znečištění, škodlivým látkám v ovzduší atd.
3. Odpady
 Cílem vzdělávacího modulu bude vybavit pedagogické a nepedagogické pracovníky základními teoretickými a praktickými poznatky z oblasti ODPADY. Modul „Odpady“ bude věnován odpadům od globálního měřítka až po regionální, legislativě, hospodaření s odpady, využití odpadů pro výrobu energie atd.
4. Alternativní zdroje energie a udržitelný rozvoj
 Cílem modulu bude osvětlit pedagogickým a nepedagogickým pracovníkům problematiku zdrojů energie (především elektřiny) a motivovat je k úvahám nad různými variantami získávání energie právě s ohledem na udržitelný rozvoj.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 780 000,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Středočeský kraj
Předmět CPV
  • Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
Datum ukončení příjmu nabídek 29.06.2012 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 148 příspěvková organizace
IČO 47011327
Adresa
Jaroslava Seiferta 148
27601 Mělník
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 224181

Nahoru