Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Systém nakládání s odpady v obci Všestary –...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 20.07.2016  
Datum zahájení zadávacího řízení 20.07.2016
Označení verze Aktuální  (27.12.2016 11:30:31)
Systémové číslo P16V00007111
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Systém nakládání s odpady v obci Všestary – sběrný dvůr Všestary
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je realizace díla v rámci projektu s názvem: „Systém nakládání s odpady v obci Všestary - sběrný dvůr Všestary“. Jedná se o novostavbu sběrného dvora. Plocha sběrného dvora bude upravena jako zpevněná plocha z asfaltobetonu a pod kontejnery na tříděný odpad plocha ze zámkové dlažby. Vně oplocení sběrného dvora budou provedeny sadové úpravy. Prostor pro dřevní hmotu bude ohraničen železobetonovými panely ve tvaru L. Panely budou vzájemně spojeny a budou plochu ohraničovat ze tří stran. V čelní straně budou osazena ocelová vrata pro zamezení vyplavování materiálu z tohoto prostoru v případě povodně. Ve sběrném dvoře bude umístěna jedna prefabrikovaná mobilní buňka jako zázemí pro obsluhu, která bude připojena na nízké napětí, vodovod a jímku. Celý prostor sběrného dvora bude oplocen. Předmětem veřejné zakázky není dodávka sběrných nádob, kontejnerů. Obsah veřejné zakázky je specifikován v neoceněném výkazu výměr (slepém rozpočtu) a jednotlivé položky jsou poté podrobně popsány v projektové dokumentaci pro veřejnou zakázku s názvem „Systém nakládání s odpady v obci Všestary - sběrný dvůr Všestary“. Technické specifikace jsou obsaženy v projektové dokumentaci. Výkaz výměr je přílohou č. 2 zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Výkaz výměr“. Projektová dokumentace je přílohou č. 8 zadávací dokumentace „Příloha č. 8 Projektová dokumentace“.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 2 545 461,74 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 05.08.2016 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Systém nakládání s odpady v obci Všestary – sběrný dvůr Všestary
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Všestary
IČO 00269760
Adresa
Všestary 35
50312 Všestary
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 352619

Nahoru