Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Strážkovice - intenzifikace čistírny odpadních vod

Výpis systémových zpráv

Upozornění: Zadávací řízení bylo zrušeno
Datum uveřejnění 12.08.2018  
Datum zrušení 06.12.2019
Datum zahájení zadávacího řízení 12.08.2018
Označení verze Aktuální  (02.06.2019 20:51:38)
Systémové číslo P18V00006639
Stav zakázka byla zrušena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Strážkovice - intenzifikace čistírny odpadních vod
Druh Stavební práce
Popis Jedná se o čistírnu odpadních vod pro 490 EO. Intenzifikace bude řešena novou odlehčovací komorou na nátoku ČOV, která bude pracovat s ředícím poměrem 1+4. Dále bude provedeno zrušení stávajícího česlicového žlabu a na jeho místě bude realizován štěrbinový lapák písku, který bude na nátoku osazen ručně stíranými česlemi se šířkou průlin 25mm. Ze stávající biologické jednotky VHS II/K v podobě ocelové nádrže o rozměrech cca. 8x4x4m zapuštěné do země bude odstraněno povrchové provzdušňovací zařízení a na dno nádrže budou osazeny aerační elementy. Nádrž tak bude změněna na nitrifikační aktivaci s objemem cca. 70m3. Součástí úpravy bude i osazení nového odtokového žlabu.
Za aktivační nádrží bude osazena nová čtvercová dosazovací nádrž 4,2x4,2m. Nádrž bude zajišťovat separaci znečištění v podobě usaditelného kalu a odtok vyčištěné vody z ČOV. Přebytečný kal z dosazovací nádrže bude čerpadlem čerpán do uskladňovací a zahušťovací nádrže kalu o objemu 13 m3, která bude řešena jako kruhový podzemní objekt z prefabrikovaných skruží Ø 2,5m. Z nádrže bude vyvedeno potrubí pro odtah zahuštěného a uskladněného kalu. V prostoru ČOV bude umístěn provozní objekt v podobě obytné buňky. Okolí jednotlivých objektů ČOV bude upraveno zámkovou dlažbou pro přístup obsluhy. Dlažba bude navazovat na příjezdovou komunikaci, která je řešena samostatnou dokumentací.
Celý areál ČOV bude oplocen pletivovým oplocením výšky 2,40 m s dvoukřídlou bránou šířky 3,70m v místě příjezdové komunikace. Stávající dočišťovací biologický rybník bude zachován pouze jako rybniční nádrž bez čistící funkce na ČOV.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Jihočeský kraj
Předmět CPV
  • Čistírny odpadních vod
Datum ukončení příjmu nabídek 05.09.2018 15:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název OBEC STRÁŽKOVICE
IČO 00245461
Adresa
Strážkovice 95
37401 Trhové Sviny
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 371673

Nahoru