Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Stavební úpravy IV. NP Masarykovy veřejné...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 06.12.2012  
Označení verze Aktuální  (08.02.2013 11:37:31)
Systémové číslo P12V00003918
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Stavební úpravy IV. NP Masarykovy veřejné knihovny ve Vsetíně pro dětské oddělení
Druh Stavební práce
Popis - Stavební úpravy jsou navrženy v části 4.NP budovy č. p. 1356 na Dolním náměstí ve Vsetíně, kde se nachází administrativní prostory, kanceláře zajišťující chod Masarykovy veřejné knihovny Vsetín (dále jen MVK). Projekt řeší úpravy stávající dispozice části 4.NP pro přestěhování dětské knihovny, která se nyní nachází v objektu Bečva ve Vsetíně na Trávníkách. Budou zrušeny kanceláře ředitelky, kanceláře ekonomů a kanceláře projektových manažerů. Dále bude zrušena spisovna a hygienické zázemí se sprchou, umývadlem a WC. Ve zrušených kancelářích budou odstraněny dělící příčky a vytvořený prostoru bude sloužit pro vlastní dětskou knihovnu a čítárnu. Stávající kancelář bez určení bude předělena příčkou a vzniknou zde dvě kanceláře – jedna pro ředitelku a jedna pro dvě ekonomky. Ostatní stávající kanceláře slouží pro zbývající personál a budou využívány podle potřeby a momentálních povinností. Tito zaměstnanci převážně mají dozor ve vlastní knihovně v jiných prostorách budovy.

- Odstraněním dělicích příček a sjednocením podhledů, podlah a stěn výše uvedených místností vznikne prostor pro umístění dětské knihovny. Nová místnost dětské knihovny bude tvořit jeden nový požární úsek. Z tohoto důvodu bude nutno vybourat jednu stávající příčku bez požární odolnosti a nahradit ji novou, požárně odolnou příčkou. Vstup do oddělení bude přes prosklené dveře s odpovídající požární odolností. Ostatní příčky budou realizovány podle nově navržené dispozice. Budou provedeny nové omítky a opraveny stávající omítky, obklady, úprava podlahové konstrukce, dlažby a položení koberců a podlahoviny, instalován kazetový podhled. Provedou se úpravy a nové rozvody zdravotechniky a elektroinstalace. V části obvodové konstrukce budou provedeny požární pásy. Do nosných konstrukcí se nezasahuje a nejsou navrženy nové nosné konstrukce.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Přímé zadání
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Zlínský kraj
Předmět CPV
  • Stavební úpravy komerčních budov
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Stavební úpravy IV. NP Masarykovy veřejné knihovny ve Vsetíně pro dětské oddělení
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Město Vsetín
IČO 00304450
Adresa
Svárov 1080
75524 Vsetín
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 60056921

Nahoru