Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Stavební úpravy č.p. 362 Vsetín,( Lidový dům) -...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 20.06.2017  
Datum zahájení zadávacího řízení 20.06.2017
Označení verze Aktuální  (07.05.2019 08:15:20)
Systémové číslo P17V00004258
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Stavební úpravy č.p. 362 Vsetín,( Lidový dům) - snížení energetické náročnosti budov
Druh Služby
Popis Předmětem podlimitní veřejné zakázky jsou stavební práce na akci „„Stavební úpravy č.p. 362 Vsetín, (Lidový dům) - snížení energetické náročnosti budov “, přičemž stavební úpravy jsou projekčně i soupisy prací rozděleny na uznatelné a neuznatelné náklady.
V rámci uznatelných nákladů budou provedeny bourací práce související s úpravou fasády, demontáže klempířských výrobků a výplní otvorů. Bude dále demontován ocelový přístřešek ve 2NP, nepotřebné fasádní rozvody VZT a odstraněny půdovky ve stropní rovině nad hledištěm divadla. Připraví se podklad pro provedení kontaktního zateplovacího systému a položení tepelné izolace stropů. Bude provedena nová římsa nad 2NP v uliční části. Kontaktní zateplovací systém bude jednak z fasádního polystyrénu, jednak z polyuretanových desek v uliční části. Stropy budou zatepleny minerálními rohožemi. Veškeré původní výplně otvorů budou vyměněny za nové. Výjimku tvoří pouze část oken v 1NP uliční části a 2NP uliční části. Okna jsou v suterénu z části plastová, všechna ostatní jsou dřevěná, atypických rozměrů buď kastlová, nebo z europrofilů. Klempířské výrobky jsou z titanzinku.
Neuznatelné náklady spočívají v e stavební úpravě střech Lidového domu. Dochází k výměně poškozených tesařských prvků a jejich náhradě za nové tesařské konstrukce. Plechová krytina za hranicí životnosti je komplexně nahrazena novou z titanzinku. Mimo to v části nad provazištěm divadla a garážemi dochází k odbourání celé poškozené konstrukce střech a tím i stropů. Nad provazištěm je vynesena nová konstrukce z ocelových vazníků. Jsou doplněny tepelné izolace a dále podhledy ze sádrokartonu.
Mezi neuznatelné náklady patří také doplnění helikální výztuže na fasádě domu, určené pro sanaci trhlin a dále stavební úpravy sociálních zařízení v části nájemního prostoru hudebního klubu 3 Opice. Další významnou položkou je provedení nové jímací soustavy hromosvodu na celém objektu Lidového domu. Nezbytnou součástí je zabezpečení střech proti možnosti zatékání a elektroohřev renovovaného žlabu obnovené římsy.
Oprava střech bude probíhat za plného provozu v ostatních podlažích objektu č. p. 362.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 17 857 000,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku Z2017-025126
Hlavní místo plnění Zlínský kraj
Předmět CPV
  • Stavební úpravy budov sloužících pro volný čas, sporty, kulturu, ubytování a restaurace
Datum ukončení příjmu nabídek 01.08.2018 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Stavební úpravy č.p. 362 Vsetín,( Lidový dům) - snížení energetické náročnosti budov
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Město Vsetín
IČO 00304450
Adresa
Svárov 1080
75524 Vsetín
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 60056921

Nahoru