Výpis systémových zpráv

Stavební práce – Výplně otvorů

Datum uveřejnění 30.06.2020  
Označení verze Aktuální  (30.06.2020 18:59:20)
Systémové číslo P20V00005161
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Stavební práce – Výplně otvorů
Druh Stavební práce
Popis Jedná se o výměnu oken v budově A, B, C za plastová dle výpisu prvků v projektové dokumentaci. Dále se jedná o výměnu vstupních dveří. Nová plastová okna budou zasklená trojsklem – barva rámu v exteriéru v dekoru dřeva, v interiéru bílá. Nové vstupní dveře budou hliníkové v odstínu RAL a plastové v odstínu dle výpisu prvků v projektové dokumentaci.
Stavební projektová dokumentace řeší i zateplení fasády objektů; zateplení střechy; hydroizolace střech; ústřední vytápění; MaR. V rámci této zakázky nejsou tato opatření realizována. V předloženém výkazu výměr jsou položky týkající se pouze Výplně otvorů.
Součástí díla jsou všechny nezbytné práce, dodávky a činnosti pro kompletní dokončené dílo v celém rozsahu zadání, který je vymezen projektovou dokumentací, určenými standardy, obecně technickými požadavky na výstavbu a obchodními podmínkami.
Podkladem pro vypracování nabídky je projektová dokumentace pod názvem „Snížení en. náročnosti objektu na ul. Zahradníčkova 890/21, Třebíč“ (Projekce: Ing. Zdeněk Korotvička, Modřínová 356, 674 01 Třebíč), která je nedílnou součástí této zadávací dokumentace včetně Soupisu prací, dodávek a služeb a výkazem výměr a Energetický posudek.
Technické podmínky stavby jsou stanoveny v projektové dokumentaci stavby, která je nedílnou součástí této zadávací dokumentace a v Energetickém posudku.
Jsou-li v Zadávací dokumentaci nebo jejich přílohách uvedeny konkrétní obchodní názvy, jedná se pouze o vymezení požadovaného standardu a zadavatel umožňuje i jiné technicky a kvalitativně srovnatelné řešení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 2 541 000,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Vysočina
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 31.07.2020 11:00:00
URL detailu veřejné zakázky https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/lumen-asociace-pro-rodinu-s-r-o
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název LUMEN asociace pro rodinu s.r.o.
IČO 05899150
Adresa
Slunná 1138
67401 Třebíč
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2020-016651

Nahoru