Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Snížení energetické náročnosti hal na st.p.č....

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 15.04.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 15.04.2019
Označení verze Aktuální  (15.05.2019 09:19:16)
Systémové číslo P19V00002933
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Snížení energetické náročnosti hal na st.p.č. 1125, k.ú. Libochovice
Druh Stavební práce
Popis Stavební úpravy se týkají stávajícího objektu č. p. 824 na st.p.č. 1125 k.ú. Libochovice. Stavba řeší snížení energetické náročnosti stávajících hal. Jedná se o jeden objekt rozdělený do čtyř částí. Dvě z nich jsou řešené haly. Větší hala 2 (510 m2) ve východní části objektu slouží jako montážní pro montáž kovových rámů. Druhá hala 1 (259 m2) je uprostřed objektu a slouží jako autoservis.

Řešený objekt je členěný na čtyři části. První západní část je zděná s plochou střechou a dvěma nadzemními podlažími a slouží jako administrativní budova. Za touto částí se nachází jednopodlažní hala 1 se sedlovou střechou (výška hřebene v úrovni atiky administrativní budovy) s krytinou z trapézových plechů. Stěny haly 1 jsou z pozinkovaných plechů s vloženou minerální vatou a zděnou podezdívkou výšky 1,1 m z omítnutých plných cihel. Za halou se dále nachází další dvoupodlažní zděná administrativní část půdorysně širší než sousední hala 1, zastřešená stejnou sedlovou střechou jako sousední hala 1, tedy z trapézového plechu. Poslední východní část tvoří jednopodlažní hala 2. Tato hala je stejné šířky jako sousední administrativní část a je cca o 1,75 m vyšší než tato část. Stěny haly jsou z ze sendviče trapézového plechu, minerální vaty a z venkovní části hliníkového lakovaného plechu. Hala 2 má pod těmito sendvičovými stěnami zděnou podezdívku výšky 1,2 m z omítnutých děrovaných cihel (CDm). Zastřešení haly 2 sedlovou střechou s krytinou ze dvou trapézových pozinkovaných plechů. Stavební úpravy řeší výměnu obvodových stěn a střešní krytiny u stávajících hal. Stěny budou nově ze sendvičových PUR panelů tl. 100 mm šedé barvy. Střešní krytina bude nově ze sendvičových PUR panelů tl. 120 mm šedé barvy. Vyměněny budou i stávající prosklené plochy za nová okna s izolačním dvojsklem v plastovém rámu. Dále bude zateplena zděná podezdívka obou hal a štítová zděná stěna haly 2 pomocí EPS polystyrenu.

Podrobnější informace o předmětu plnění jsou obsaženy v přílohách č. 3 (výkaz výměr) a č. 4 (projektová dokumentace).
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Ústecký kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 02.05.2019 14:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Ing. Otakar Šašek
IČO 13939173
Adresa
Chelčického 650
41117 Libochovice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2019-008599

Nahoru