Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Snížení emisí a spotřeby energie – ZŠ a MŠ...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 05.05.2013  
Datum zahájení zadávacího řízení 02.05.2013
Označení verze Aktuální  (01.09.2013 22:06:29)
Systémové číslo P13V00002358
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Snížení emisí a spotřeby energie – ZŠ a MŠ Raškovice
Druh Stavební práce
Popis Předmětem zakázky jsou stavební práce v rámci projektů „Snížení emisí ZŠ Raškovice, Raškovice č.p.18“, „Snížení energetické náročnosti ZŠ Raškovice, Raškovice č.p.18“, „Snížení emisí MŠ Raškovice, Raškovice č.p.58“ a „Snížení energetické náročnosti MŠ Raškovice, Raškovice č.p.58“ který bude pravděpodobně spolufinancován z Operačního programu Životní prostředí.
Součástí předmětu zakázky je dodávka tepelného plynového čerpadla s minimálními technickými parametry stanovenými v projektové dokumentaci zpracované oprávněnou osobou subjektem PROFSTAV s. r. o.
U budovy ZŠ se jedná o změnu dokončené stavby. Rekonstrukce započne výměnou oken a dozděním části oken, zateplením střešního pláště a aplikací kontaktního zateplovacího systému obvodových stěn. Na závěr bude provedeno zateplení soklu a bude obnoven a doplněn okapový chodník podél obvodových stěn domu. Základní škola se skládá ze 4 objektu různého stáří i provedení. Nejstarší část pochází z 19. století, poslední přístavba byla realizována v roce 2009. Areál zahrnuje kompletní provoz základní školy. Stavebně-technické řešení odpovídá době výstavby školy. Hlavním vstupem je objekt situován na severovýchodní stranu.
U budovy MŠ se jedná o snížení energetické náročnosti budovy MŠ v Raškovicích c. p. 58 představují stavební úpravy v objektu mateřské školy č. p. 58 v Raškovicích - tj. výměna výplní otvoru a zateplení sten budovy kontaktním zateplovacím systémem a dále provedení nové sedlové střechy a zateplení střechy. Kapacita se stavebními úpravami nezmění.
Stavba bude prováděna na stávajícím objektu č. p. 18, v němž je umístěna základní škola, a č. p. 58, v němž je umístěna mateřská škola, které jsou součástí občanské vybavenosti obce.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 23 600 000,00 Kč
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 349040
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Rekonstrukce budov
Datum ukončení příjmu nabídek 24.05.2013 09:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Snížení emisí a spotřeby energie – ZŠ a MŠ Raškovice
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Raškovice
IČO 00577006
Adresa
Raškovice 207
73904 Pražmo
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 211090

Nahoru