Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Sanace kanalizace - ul. Bezručova - Suchdol nad...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 04.10.2016  
Datum zahájení zadávacího řízení 09.06.2016
Označení verze Aktuální  (16.04.2019 07:22:36)
Systémové číslo P16V00009077
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Sanace kanalizace - ul. Bezručova - Suchdol nad Lužnicí
Druh Stavební práce
Popis Jedná se o bezvýkopovou metodu, z důvodu neporušení asfaltových komunikací v městě. Sanace bude provedena rukávcovou výstelkou.
Po provedení přípravných prací - vyčištění, úpravy vnitřních stěn kanalizace - je do sanovaného úseku zatažena sanační textilní vložka, složená z několikavrstvé tkaniny ze skelných vláken, nasycená naformulovanou syntetickou pryskyřicí.
Tento sendvičový materiál je stabilizován vnější a vnitřní ochrannou fólií (dále sanační vložka). Sanační vložka je vtažena do připraveného úseku kanalizace pomocí navijáků, v koncích jsou umístěny montážní bubny s uzávěry. Po uzavření montážních bubnů jsou dovnitř sanační vložky vtaženy UV lampy, bubny uzavřeny a vnitřní prostor natlakován aplikačním tlakem vzduchu. Rozsvícené UV lampy jsou taženy aplikační vložkou za dozoru vnitřních kamer a řízeným aplikačním posunem. Proces vytvrzování je vyvolán UV zářením. Polymerace se uskutečňuje okamžitě po reakci fotonů s pryskyřicí a komplex sanační vložky je přeměněn v tvrdý heterogenní plast se statickými vlastnostmi podle požadavků vyplívajících ze stavu stávajících stěn kanalizace a statického výpočtu.
V ulici Bezručova v městě Suchdol nad Lužnicí je plánovaná rekonstrukce mezi šachtami 1 – 4 – viz kamerový záznam. Mezi šachtami Š1 – Š2 dochází ke vrůstání kořenových svazků nadzemní vegetace do kanalizačního řadu. Kořeny budou odstraněny pomocí rotační frézy připojené k čistícímu vozu. V šesti místech je hlavní kořen již silný a je nutné místo dočistit pomocí robotické frézy. Mezi šachtami Š2 – Š4 byly při kamerovém průzkumu nalezené průrazy – 5 ks ve stropní části potrubí. Průrazy vznikly patrně v době výstavby, protože jsou zakryty kruhovým betonovým krytem – byly patrně použity segmenty trub použitých při výstavbě. Z technologického pohledu je nutné v těchto místech zabránit nadměrnému vydutí sanovaného materiálu – vyztužit tzv. krátkou vložkou – kruhové lokální vylaminování dutiny.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Jihočeský kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce pro kanalizační potrubí
Datum ukončení příjmu nabídek 20.06.2016 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Sanace kanalizace - ul. Bezručova - Suchdol nad Lužnicí
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Město Suchdol nad Lužnicí
IČO 00247561
Adresa
nám. T. G. Masaryka 9
37806 Suchdol nad Lužnicí
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 346161

Nahoru