Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rozšíření inovačního centra SUB, stavební práce

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 23.06.2022  
Označení verze Aktuální  (23.06.2022 10:11:53)
Systémové číslo P22V00004698
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Rozšíření inovačního centra SUB, stavební práce
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je přístavba ke stávajícímu objektu rodinného domu s jedním nadzemním podlažím, který je částečně podsklepen v centru obce Uherský Brod. Stávající objekt není v současné době využíván. PD uvažuje s přístavbou ke stávajícímu objektu tak, že bude nově využíván jako inovační centrum SUB. Přistavěná část je řešena jako objekt se třemi nadzemními podlažími a je částečně podsklepena. Stropní konstrukce ve všech podlažích jsou uvažovány jako monolitické železobetonové vyztužené desky. V suterénu se bude nacházet technická místnost a strojovna výtahu. V 1.NP přístavby je navrženo oddělení pro virtuální a rozšířenou realitu, hygienické zázemí a nové parkoviště pro návštěvníky a zaměstnance inovačního centra. Ve 2.NP, které propojuje novou a stávající budovu jsou navrženy převážně kancelářské prostory a oddělení pro virtuální a rozšířenou realitu, sklady a související hygienická zázemí. 3.NP je z části zastřešeno a v části se nachází otevřená terasa, která je řešená jako pochozí plochá jednoplášťová extenzivní vegetační střecha. V zastřešených prostorách 3.NP se budou rovněž nacházet kancelářské prostory, virtuální realita – implementace (VR) a rozšířené reality a související hygienické zázemí. Střecha nad 3.NP je řešena jako nepochozí jednoplášťová plochá střecha s extenzivní vegetační střechou.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 57 183 420,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Zlínský kraj
Předmět CPV
  • Výstavba administrativních budov
Datum ukončení příjmu nabídek 25.07.2022 12:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Slovácké strojírny, akciová společnost
IČO 00008702
Adresa
Nivnická 1763
68828 Uherský Brod
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 221721

Nahoru