Výpis systémových zpráv

Rozšíření a zefektivnění výroby v pekařství a cukrářství Vašíček

Datum uveřejnění 27.12.2017  
Označení verze Aktuální  (22.01.2018 19:17:28)
Systémové číslo P17V00009379
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Rozšíření a zefektivnění výroby v pekařství a cukrářství Vašíček
Druh Dodávky
Popis Zakázka je rozdělena na tři části, přičemž účastník zadávacího řízení může podat pouze jednu nabídku, a to buď na všechny části zakázky, nebo jen na některé částí zakázky nebo jen na jednu část zakázky.

Předmětem části I. – „Linka na pečivo“ je dodávka, montáž a instalace linky na pečivo a to včetně dopravy a zaškolení obsluhy. Předpokládaný termín zahájení plnění je bezprostředně po dokončení tohoto výběrového řízení, termín dodání nejpozději do 18 ti měsíců od uzavření smlouvy. Místem plnění této části zakázky je sídlo zadavatele. Podrobná specifikace předmětu části I. je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace a v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.

Předmětem části II. – „Automatická stacionární fritéza“ je dodávka, montáž a instalace automatické stacionární fritézy, a to včetně dopravy a zaškolení obsluhy. Předpokládaný termín zahájení plnění je bezprostředně po dokončení tohoto výběrového řízení, termín dodání nejpozději do 5 ti měsíců od uzavření smlouvy. Místem plnění této části zakázky je sídlo zadavatele. Podrobná specifikace předmětu části II. je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace a v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.

Předmětem části III. – „Vybavení prodejny Postřelmov“ je výroba, dodávka, montáž a instalace vybavení prodejny zadavatele v Postřelmově, a to včetně dopravy a zaškolení obsluhy. Předpokládaný termín zahájení plnění je bezprostředně po dokončení tohoto výběrového řízení, termín dodání nejpozději do 12 ti měsíců od uzavření smlouvy.
Místem plnění této části zakázky je provozovna zadavatele na adrese Komenského 626, 789 69 Postřelmov. Podrobná specifikace předmětu části III. je uvedena v příloze č. 3 zadávací dokumentace a v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Elektrické zařízení a přístroje
  • Různý nábytek a vybavení
  • Stroje pro průmyslovou přípravu nebo výrobu potravin a nápojů
Datum ukončení příjmu nabídek 12.01.2018 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ano
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Vašíček - pekařství a cukrářství, s.r.o.
IČO 25396820
Adresa
Sušilova 1293/50
78901 Zábřeh
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2017-036397

Nahoru