Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rozšíření a rekonstrukce rozvodného tepelného...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 20.11.2020  
Datum zahájení zadávacího řízení 20.11.2020
Označení verze Aktuální  (09.12.2020 11:54:20)
Systémové číslo P20V00009467
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Rozšíření a rekonstrukce rozvodného tepelného zařízení předávací stanice PS 49, ul. Cihelní, Frýdek-Místek
Druh Stavební práce
Popis Jedná se o veřejnou zakázku na stavební práce.

Předmětem je rozšíření a rekonstrukce rozvodného tepelného zařízení předávací stanice PS 49, na ul. Cihelní, ve Frýdku-Místku. Bude provedena úprava technologického zařízení horkovodní předávací stanice o doplnění horkovodního modulu, včetně regulace kompatibilní s regulací stávající, pro přípravu otopné vody o konstantní teplotě, která bude v objektu školy č. p. 410 prostřednictvím technologického zařízení nové objektové předávací stanice využívána k vytápění a k přípravě teplé vody.
V objektu č. p. 410 bude instalováno nové zřízení objektové předávací stanice (OPS) pro regulaci otopné vody a zařízení pro přípravu teplé vody včetně regulace kompatibilní s regulací stávající a včetně měřících zařízení na měření spotřeb energií. Součásti je i napojení přívodu studené vody pro přípravu teplé vody včetně kontrolního měření z rozvodů školy č. p. 410.
Nový sekundární rozvod nahradí stávající potrubní rozvody otopné vody a teplé vody pro školu č.p. 410. Sekundární rozvod začíná na výstupu z modulu pro přípravu otopné vody o konstantní teplotě a bude veden částečně v nových trasách a částečně v trasách stávajícího rozvodného tepelného zařízení v klasickém kanálovém provedení a mezi objektem č. p. 3416 (hromadné garáže) a objektem školy č. p. 410, bude rekonstruován bezkanálovou předizolovanou technologií. Ukončen bude v technické místnosti školy č. p. 410, kde bude ukončen uzavíracími armaturami.
Součástí bude uložení kabelové chráničky a sdělovacího kabelu do trasy výkopu sekundárního rozvodu mezi objektem PS 49 (č. p. 3415) objektem školy (č. p. 410).
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Přesná poloha hlavního místa plnění
GPS 49° 41' 3.6178" N, 18° 21' 39.0929" E
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 16.12.2020 08:00:00
URL detailu veřejné zakázky https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/distep-a-s
Smlouva Rozšíření a rekonstrukce rozvodného tepelného zařízení předávací stanice PS 49, ul. Cihelní, Frýdek-Místek
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název DISTEP a.s.
IČO 65138091
Adresa
Ostravská 961
73801 Frýdek-Místek
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 636341

Nahoru