Výpis systémových zpráv

RESTAURÁTORSKÉ PRÁCE V RÁMCI PROJEKTU OBNOVA KOSTELA ČTRNÁCTI SV. POMOCNÍKŮ VE FRANTIŠKÁNSKÉM KLÁŠTEŘE V KADANI

Datum uveřejnění 24.03.2017  
Datum zahájení zadávacího řízení 22.03.2017
Označení verze Aktuální  (19.11.2019 09:32:32)
Systémové číslo P17V00001661
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v katalogu dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky RESTAURÁTORSKÉ PRÁCE V RÁMCI PROJEKTU OBNOVA KOSTELA ČTRNÁCTI SV. POMOCNÍKŮ VE FRANTIŠKÁNSKÉM KLÁŠTEŘE V KADANI
Druh Služby
Popis Předmětem veřejné zakázky jsou restaurátorské práce spočívající v obnově výzdoby, vybavení a vnitřního mobiliáře kostela Čtrnácti sv. Pomocníků ve františkánském klášteře v Kadani - mobiliář, mříže, malby v lodi a v kaplích, dveře, lavice, zpovědnice, varhany a varhanní skříň a vitráže, atd., v podrobnostech dle jednotlivých specifikací, které tvoří přílohy závazných návrhů smluv k jednotlivým částem veřejné zakázky.

Veřejná zakázka je ve smyslu § 35 Zákona rozdělena na 4 části:

Část 1 - Mobiliář a mříže (polychromie), malby v lodi a v kaplích - předmětem této části veřejné zakázky bude restaurování polychromovaných částí výmalby a vybavení kostela Čtrnácti svatých Pomocníků ve františkánském klášteře v Kadani, konkrétně mobiliáře, mříží a maleb v lodi a v kaplích dle harmonogramů, výkazu výměr a dalších podkladů v příloze závazného návrhu smlouvy k části 1 veřejné zakázky.

Část 2 - Dveře, lavice a zpovědnice (nepolychromované) - předmětem této části veřejné zakázky bude restaurování nepolychromovaných částí vybavení kostela Čtrnácti svatých Pomocníků ve františkánském klášteře v Kadani, konkrétně dveří, lavic a zpovědnic dle harmonogramu, výkazu výměr a dalších podkladů v příloze závazného návrhu smlouvy k části 2 veřejné zakázky.

Část 3 - Varhany a varhanní skříň - předmětem této části veřejné zakázky bude restaurování varhan a varhanní skříně v kostele Čtrnácti svatých Pomocníků ve františkánském klášteře v Kadani dle harmonogramu, výkazu výměr a dalších podkladů v příloze závazného návrhu smlouvy k části 3 veřejné zakázky.

Část 4 – Vitraje - předmětem této části veřejné zakázky bude restaurování vitrají v kostele Čtrnácti svatých Pomocníků ve františkánském klášteře v Kadani dle harmonogramu, výkazu výměr a dalších podkladů v příloze závazného návrhu smlouvy k části 4 veřejné zakázky.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 41 535 177,07 Kč
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 643956
Hlavní místo plnění Ústecký kraj
Předmět CPV
  • Historicky nebo architektonicky mimořádně zajímavé budovy
  • Umělecké služby
  • Ochrana historických památek
Datum ukončení příjmu nabídek 02.05.2017 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ano
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Biskupství litoměřické
IČO 00445126
Adresa
Dómské náměstí 1/1
41288 Litoměřice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 351697

Nahoru