Výpis systémových zpráv

Řešení dopravy v klidu města Mladá Boleslav – dodávka parkovací technologie

Upozornění: Zadávací řízení bylo zrušeno
Datum uveřejnění 09.08.2016  
Datum zrušení 14.12.2016
Datum zahájení zadávacího řízení 08.08.2016
Označení verze Aktuální  (16.12.2016 16:25:33)
Systémové číslo P16V00007599
Stav zakázka byla zrušena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v katalogu dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Řešení dopravy v klidu města Mladá Boleslav – dodávka parkovací technologie
Druh Dodávky
Popis Předmětem veřejné zakázky je:
• Dodávka nových parkovacích automatů (dále jen PA) kompletně vybavených dle níže uvedené technické specifikace s implementovanou hotovostní úhradou parkovného, bezhotovostní úhradou parkovného prostřednictvím bezkontaktní čipové karty, včetně vybudování nových betonových základů, instalace PA a jejich oživení. Nové PA budou umístěny v souladu s projektem zón placeného stání. Zadavatel si vyhrazuje právo na možnost objednání dílčích dodávek dle potřeb zadavatele a činit za tím účelem jednotlivé Výzvy v termínech a v množstvích dle jeho aktuální potřeby při postupném rozšiřování systému zón placeného stání, a to až do výše celkového počtu PA, který je dán maximálním počtem 220 ks PA, jejichž dodávka se předpokládá do dvou let od zahájení plnění Veřejné zakázky. Zadavatel není povinen v rámci plnění Veřejné zakázky objednat PA v celém Maximálním množství PA jednorázově, čímž nevzniká dodavateli právo na žádnou úplatu za tato neodebraná plnění ani na náhradu případné újmy či jakoukoliv jinou náhradu.
• Dodávka a implementace obslužného software pro dohled a administraci parkovacích automatů (Dohledové centrum); jedná se o software, který dle definovaného rozhraní slouží k nastavení provozních a konfiguračních hodnot pro činnost jednotlivých parkovacích automatů (např. cenu parkovného, intervaly pro placené stání apod.), eviduje jednotlivé parkovací automaty včetně verzí vnitřního software, umožňuje dálkovou správu a instalaci vnitřního software, shromažďuje a zobrazuje informativní hlášky z jednotlivých platebních automatů (například hlášení pokusu o napadení, docházejícím papíru pro tisk dokladů, plném mincovníku, atd.), je schopen autorizovat vybraný typ transakcí (např. platbu prostřednictvím platební karty, aktivaci potřebnou pro zahájení práce na zařízení apod.), přijímá a distribuuje globální nastavení pro jednotlivá zařízení, zpracovává transakce parkovacích automatů uskutečněné prostřednictvím bezkontaktní čipové karty a automaticky je v předepsaném formátu odesílá do zúčtovacího centra, vyhodnocuje a dle definovaného rozhraní odesílá informace o obsazeném parkovacím prostoru jiným systémům, umožňuje dle definovaného rozhraní správu jiných typů parkovacích automatů, atd.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 49 000 000,00 Kč
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 519276
Hlavní místo plnění Středočeský kraj
Předmět CPV
  • Parkovací hodiny
  • Instalace a montáž parkovacích hodin
  • Služby týkající se parkovišť
Datum ukončení příjmu nabídek 16.11.2016 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Městské parkovací domy Mladá Boleslav s.r.o.
IČO 27880834
Adresa
Starofarní 152
29301 Mladá Boleslav
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 641398

Nahoru