Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rekonstrukce veřejného osvětlení v Lesní ulici...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 18.07.2012  
Datum zahájení zadávacího řízení 17.07.2012
Označení verze Aktuální  (17.07.2012 12:09:11)
Systémové číslo P12V00001442
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Rekonstrukce veřejného osvětlení v Lesní ulici a v ulici Za Školou, Skalná
Druh Stavební práce
Popis
Předmětem veřejné zakázky je výběr nejvhodnější nabídky uchazeče na stavební práce akce „ Rekonstrukce veřejného osvětlení v Lesní ulici Skalná“.
Výše uvedená stavba řeší elektrotechnickou část rekonstrukce a doplnění veřejného osvětlení v ulicích Lesní a Za Školou ve Skalné. Rekonstrukce veřejného osvětlení bude probíhat v koordinaci s akcí „Rekonstrukce části distribuční sítě NN 0,4 kV ve Skalné“, jejímž investorem bude ČEZ Distribuce a.s.
Stávající světelné body jsou v současné době osazeny na cizích (ČEZ Distribuce a.s.) i vlastních podpěrných bodech. Podpěrné body ČEZ budou v rámci rekonstrukce distribuční sítě zrušeny, přeloženy nebo vyměněny za nové. V případě zrušení podpěrných bodů bude venkovní distribuční NN vedení přeloženo do země.
Vzhledem k výše popsaným úpravám bude nutno provést i rekonstrukci osvětlovací soustavy veřejného osvětlení s instalací nových bodů jak stožárového typu, tak i montáží na nové, přeložené nebo stávající podpěrné body. V rámci rekonstrukce bude rovněž provedena přeložka napájecího bodu, pokládka nového podzemního vedení i natažení nového vzdušného vedení AEKS vodiči.
Nové světelné body u komunikací budou silničního typu, u chodníku a parkovací plochy pak typu parkového. Nosnými prvky světelných bodů budou ocelové 6 m vysoké bezpaticové sloupy (v aleji Lesní ulice s výložníky) i nové, přeložené nebo stávající betonové sloupy vzdušného vedení. Povrchová úprava nových ocelových nosných prvků bude provedena žárovým zinkováním. Jako světelné zdroje budou použity úsporné vysokotlaké sodíkové výbojky. Patky ocelových stožárů budou vybaveny trubkovými pouzdry.
Napájení veřejného osvětlení bude zajištěno přeloženým rozvaděčem RVON, ze kterého budou vyvedeny dvě větve podzemního vedení a jedna větev vzdušného vedení AEKS vodiči. Podzemní kabelové vedení bude kladeno do zelených pásů, chodníků i do komunikací a bude propojeno se stávajícím vedením prostřednictvím stávajícího světelného bodu S 13. Ovládání provozu osvětlovací soustavy bude prováděno soumrakovým spínačem v napájecím bodě.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Karlovarský kraj
Předmět CPV
  • Instalace a montáž zařízení pro osvětlení silnic
Datum ukončení příjmu nabídek 27.07.2012 12:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Rekonstrukce veřejného osvětlení v Lesní ulici a v ulici Za Školou, Skalná
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Město Skalná
IČO 00254231
Adresa
Sportovní 9
35134 Skalná
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 213113

Nahoru