Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rekonstrukce střechy budovy Obecního úřadu v...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 01.06.2016  
Datum zahájení zadávacího řízení 01.06.2016
Označení verze Aktuální  (01.06.2016 08:47:52)
Systémové číslo P16V00005668
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Rekonstrukce střechy budovy Obecního úřadu v Chotěšově
Druh Stavební práce
Popis Předmětem této zakázky jsou stavební práce spojené s rekonstrukcí střechy budovy Obecního úřadu v Chotěšově. Jedná se zejména o:
1) Demontáž stávajícího hromosvodu, střešní krytiny, střešních latí, klempířských prvků, výlezů a jejich uložení na místo určené zadavatelem zakázky – předmětem plnění tohoto oddílu je demontáž hromosvodu na místo určeném zadavatelem zakázky (instalace nového hromosvodu není předmětem této zakázky – bude řešeno v rámci plánované instalace vysílače mobilního operátora); demontáž střešní krytiny do přistaveného kontejneru zajištěného dodavatelem včetně jeho odvozu na skládku; demontáž střešních latí, klempířských prvků a výlezů na místo určeném zadavatelem zakázky (přesun do 150 m). Souběžně s demontáží střešní krytiny je nutné zajistit stavbu proti zatékání. Veškeré škody vzniklé propršením nezakryté stavby jdou na vrub dodavatele.
2) Prohlídka stavu krovu a jeho následná impregnace – předmětem plnění tohoto oddílu je kontrola stavu stávajícího krovu (případná poškození částí krovu vyžadující okamžitou výměnu budou kalkulována mimo tuto zakázku) a dále impregnace veškeré střešní konstrukce.
3) Položení difusní fólie, klempířských prvků, střešních latí a nové krytiny pálené tašky Tondach BOBROVKA 18x38 kulatý řez – předmětem plnění tohoto oddílu je zejména položení specifikované difusní fólie, střešních latí, klempířských prvků a pálené střešní tašky Tondach BOBROVKA 18x38 kulatý řez, a to vše v souladu s technickými podklady výrobců dodaného a instalovaného materiálu.
4) Doplňkové práce – předmětem tohoto oddílu jsou pomocné a doplňující práce, související s opravou střechy a normativně požadovaného zajištění funkčnosti střechy.
Realizace zakázky bude provedena dle prováděcí dokumentace Tondach a vztahujících se norem, návodů a podkladů.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 496 000,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Ústecký kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 06.06.2016 17:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Rekonstrukce střechy budovy Obecního úřadu v Chotěšově
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Chotěšov
IČO 00526096
Adresa
Lovosická 13
41002 Chotěšov
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 377518

Nahoru