Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Rekonstrukce a vestavba haly Doublepower!!...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 28.05.2019  
Označení verze Aktuální  (02.07.2019 10:56:08)
Systémové číslo P19V00004277
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Rekonstrukce a vestavba haly Doublepower!! Kladno (opakované výběrové řízení)
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v rekonstrukci stávající haly a provedení vestavby. Hlavním cílem projektu je celkové zlepšení stavu objektu včetně stávajícího vestavku a realizace nového vestavku v západním konci haly1 s propojením do suterénu tak, aby plně vyhovovala potřebám prezentace, vývoje a administrativy firmy Doublepower.

Projekt bude realizován ve dvou hlavních etapách:

1. Etapa - Úprava dispozice stávajícího vestavku v čele Haly 2 včetně výměny technických rozvodů, koncových prvků, podlahové krytiny a vybavení vzduchotechnickým zařízením.
+ Nová průmyslová podlaha výrobní části Haly 2.
+ Doplnění vybavení celého objektu bez realizace Nového vestavku v Hale 1.
+ Požární oddělení objektu na severní straně od navazující haly.

2. Etapa – Realizace vestavku v hale jedna včetně propojení s 1PP a jeho nová dispozice.
+ Nová průmyslová podlaha výrobní části Haly 1.
+ Nová okna navazující na nový vestavek v Hale 1.

Stávající vestavba bude dispozičně upravena a vybavena, aby vyhovovala samostatnému provozu po ukončení 1. etapy. Stejně jako výrobní části obou hal. Nová vestavba je o jedno pole nosné konstrukce haly ustoupena od západní fasády. V tomto prostoru je umocněna výška haly prostupem do suterénu. Takto otevřený prostor bude tvořit prostor pro prezentaci firmy, přijímání návštěv apod. V přízemí vestavku je průchozí koridor do výrobní části, kancelář, jednací místnost s čajovou kuchyňkou a WC pro invalidy. V návaznosti na prostup do suterénu je dvouramenné schodiště propojující vertikálně jednotlivá patra vestavku a suterén se sociálním a technickým zázemím. V 2.NP objektu je v celé ploše kancelář, dělená dle potřeby skleněnou příčkou. Z kanceláře ve 2.NP je možný přímý vstup přes samostatné jednoramenné schodiště do výrobní části v 1.NP haly1. Ve 3.NP je otevřený prostor směrem do vstupní haly a druhý orientovaný do výrobní části. V severní části 3.NP je technická místnost vzduchotechniky. Stávající konstrukce haly budou očištěny a vyspraveny, tak aby byl zachován vzhled objektu. Nová vestavba s fasádou z měděného plechu bude jednoznačně odlišena, jako další evoluce výrobní haly.
Předmět zakázky je přesně vymezen a popsán v projektové dokumentaci včetně soupisu stavebních prací a výkazu výměr, a to všemi jejími částmi. Tyto dokumenty v souhrnu tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 27 000 000,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební úpravy skladů a průmyslových budov
  • Opravy a modernizace budov
Datum ukončení příjmu nabídek 28.06.2019 11:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název doublepower!! s.r.o.
IČO 27951855
Adresa
Bílkova 856
11000 Praha
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2019-009517

Nahoru