Výpis systémových zpráv

Rekonstrukce a úpravy bytu pro sociální bydlení v Třebíči

Datum uveřejnění 20.11.2017  
Datum zahájení zadávacího řízení 20.11.2017
Označení verze Aktuální  (09.04.2018 20:26:18)
Systémové číslo P17V00008474
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Rekonstrukce a úpravy bytu pro sociální bydlení v Třebíči
Druh Stavební práce
Popis Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je provedení a obstarání veškerých prací nutných k vybudování sociálního bytu, v rozsahu specifikovaném zadávací dokumentací a touto výzvou. Součástí plnění bude dále zajištění všech činností souvisejících s komplexním vyzkoušením stavby a jejím předáním zadavateli. Prostřednictvím rekonstrukce a adaptace stávajícího bytu v panelovém domě, dojde k vytvoření nájemního sociálního bydlení, které zajistí přístup cílových skupin k dlouhodobému standardnímu bydlení a zároveň přispěje k udržení stálého bydlení těchto cílových skupin.
V rámci předmětu plnění bude zajištěno zejména: bourací práce zahrnující odstranění bytového jádra a kuchyňské linky včetně zařizovacích předmětů, odstranění stávajících dřevěných skříní a spíže, odstranění lehké příčky tvořící zadní a dělící část bytového jádra a opláštění instalační šachty a odstranění veškerých obkladů a dlažeb z chodby, kuchyně, WC a koupelny. V rámci stavebních prací dojde k vybudování nového zdiva, bude provedena obměna zařizovacích předmětů a bude vybudována nová kuchyňská linka. Koupelna a WC bude obložena keramickým obkladem a podlaha bude opatřena dlažbou. Projekt také řeší odvětrání koupelny a její nový podhled. Dveře budou kompletně odstraněny a budou osazeny nové. Stávající topná tělesa budou zbroušena a nově natřena. Další činnosti jsou podrobně specifikovány v projektové dokumentaci, která je nedílnou součástí této výzvy k podání nabídek. Stavební práce „Rekonstrukce a úpravy bytu pro sociální bydlení v Třebíči“ budou, v případě schválení finančních prostředků, realizovány z příspěvku v rámci Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 488 228,69 Kč
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 08.12.2017 18:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Rekonstrukce a úpravy bytu pro sociální bydlení v Třebíči
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Spolek Rokytná
IČO 48527106
Adresa
Jar. Haška 647
67401 Třebíč
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2017-028995

Nahoru