Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 08.06.2018  
Datum zahájení zadávacího řízení 08.06.2018
Označení verze Aktuální  (19.06.2019 15:13:40)
Systémové číslo P18V00004705
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Půdní vestavba ZŠ Hluk
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je vestavba podkroví ve 3. np v severním traktu budovy školy a výstavba výtahu, který zajistí bezbariérový přístup do všech podzemních a nadzemních podlaží budovy školy.

V novém podkroví se budou nacházet tři nové specializované učebny základní školy, jedna pro výuku informačních technologií, druhá pro výuku fyziky a třetí pro výuku přírodovědy a chemie, dále bude v podkroví chodba, wc pro dívky a chlapce a wc pro osoby se sníženou schopností pohybu a pro učitele a kabinety pro učitele.

Stávající sedlová střecha severního traktu školy bude ponechána, bude provedena tepelná izolace podkroví, nové sádrokartonové příčky, dveře a okna v podkroví, nové podlahy, nové vnitřní instalace rozvodů, vody, kanalizace, vytápění, elektroinstalace silnoproudé a slaboproudé a dále bude provedena nová výtahová šachta a nový vstup do 1. podzemního podlaží školy.
Následně pak budou povrchové úpravy, podlahy, omítky, podhledy, obklady a čisté podlahy, kompletace elektroinstalace a dalších vnitřních instalací, dále bude proveden na přístavbě výtahové šachty kontaktní fasádní zateplovací systém z minerální vaty s novou stěrkovou minerální omítkou bílé barvy a se soklem z keramických režných cihelných pásků.
Vně budovy bude na pozemku parc. č. 1093/3 provedena oprava stávajících zpevněných ploch a oprava dvorní kanalizace a na závěr budou provedeny sadové úpravy spočívající ve vysetí nového travního porostu v nezpevněných plochách na pozemku parc. č. 1093/3 a výsadba keřů.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Výtahy
  • Stavební úpravy školních budov
  • Elektroinstalační práce
  • Izolační práce
  • Instalatérské a sanitární práce
Datum ukončení příjmu nabídek 29.06.2018 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Půdní vestavba ZŠ Hluk
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Město Hluk
IČO 00290939
Adresa
Hřbitovní 140
68725 Hluk
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 210306

Nahoru