Výpis systémových zpráv

Projektová příprava pro projekt energetických úspor předkládaný do Operačního programu Životní prostředí-Zateplení budovy Domova Duha

Datum uveřejnění 05.08.2016  
Označení verze Aktuální  (05.01.2017 20:29:21)
Systémové číslo P16V00007378
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Projektová příprava pro projekt energetických úspor předkládaný do Operačního programu Životní prostředí-Zateplení budovy Domova Duha
Druh Služby
Popis Účelem veřejné zakázky je dosažení snížení energetické náročnosti vybraných budov a snížení provozních nákladů a zkvalitnění prostředí v dotčených budovách.
Výstupy předmětné veřejné zakázky budou použity jako podklady k podání žádosti o podporu z Operačního programu Životní prostředí projektům, jejichž přípravu schválilo zastupitelstvo kraje svým usnesením č. 16/1622 ze dne 25. 9. 2015. Cílem těchto projektů je snížení energetické náročnosti vybraných budov v majetku Moravskoslezského kraje.
Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je zhotovení energetického posudku, zoologického průzkumu a projektové dokumentace, výkon inženýrské činnosti, výkon funkce koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi po dobu přípravy stavby a autorského dozoru. Požadované činnosti jsou podrobněji specifikované v návrhu obchodních podmínek.
Projektová dokumentace stavby bude zpracována na základě energetického posudku, jehož zpracování je součástí požadovaných prací pro danou část veřejné zakázky.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 330 000,00 Kč
Druh ZŘ Přímé zadání - Zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Jiné služby pro veřejnost, sociální služby a služby jednotlivcům
URL detailu veřejné zakázky www.domovduha.cz
Smlouva Projektová příprava pro projekt energetických úspor předkládaný do Operačního programu Životní prostředí-Zateplení budovy Domova Duha
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Domov Duha, příspěvková organizace
IČO 48804886
Adresa
Hřbitovní 1128/41
74101 Nový Jičín
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 7552010006403

Nahoru