Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

„Přístavba k provozní budově v areálu APBB...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 25.02.2019  
Označení verze Aktuální  (25.02.2019 10:41:13)
Systémové číslo P19V00001368
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky „Přístavba k provozní budově v areálu APBB Přibyšice“
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací v areálu sídla zadavatele. Stávající venkovní ocelové schodiště mezi horní výškou a spodní úrovní zpevněných ploch bude zrušeno a v jeho místě bude vybudována nová přístavba s vnitřním schodištěm a pracovní podestou, doplněná šatnou zaměstnanců. V budově bude podesta, na které budou umístěny 2x čerpadlo a 1x tepelný výměník pro novou vyrovnávací nádrž. Čerpadla budou zajišťovat pravidelné naplnění a vyprázdnění nádrže. Podesta pro čerpadlo bude přístupná z jedné podesty schodiště. Stávající kovové schodiště bude odstraněno a bude nahrazeno novým betonovým schodištěm, které bude napojeno na stávající horní desku a novou betonovou podestu. Schodiště se bude skládat ze 24 schodů, 19,8 x 26 cm. Bude zahrnovat 2 mezipodesty. Šířka schodiště bude 112 cm. Zábradlí bude osazeno po obou stranách. Stěny a střecha budou kovové, pokryté izolačními sendvičovými panely tl. 120mm. Okna budou umístěna na jižní straně a montážní otvor na východní straně. Podlaha bude ze stávajících a nových betonových desek, na kterých bude přimontována lehká kovová konstrukce. Hlavní vchod je umístěn na horní výškové úrovni, na západní straně poblíž stávajícího vstupu do budovy. V rámci budování přístavby bude rovněž demontováno stávající jednoduché plechové opláštění a nahrazeno novým opláštěním sendvičovým s výplní z minerální vlny ve stejném provedení jako na nové přístavbě.
Předmět zakázky je přesně vymezen a popsán v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH nezveřejněna
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 13.03.2019 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název ACWA Power Beatona BioEnergie s.r.o.
IČO 02318024
Adresa
Přibyšice 40
25756 Neveklov
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2018-009237

Nahoru