Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Příprava portálového řešení OneCore Business...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 08.03.2019  
Označení verze Aktuální  (01.04.2019 10:38:31)
Systémové číslo P19V00001723
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Příprava portálového řešení OneCore Business Portál pro tvorbu kalkulací obchodních nabídek a smluv financování – AXIOM PROVIS Int., s.r.o.
Druh Služby
Popis Předmětem tohoto výběrového řízení je příprava portálového řešení OneCore Bussiness Portál pro tvorbu kalkulací obchodních nabídek a smluv financování.

V rámci předmětu plnění je dodavatel povinen poskytovat zadavateli konzultace nejméně 1x týdně, a to vždy po domluvě či na žádost zadavatele. Konzultace budou probíhat v sídle zadavatele, cestovní náklady budou zahrnuty v nabídkové ceně dodavatele.

Dodavatel je povinen účastnit se v místě plnění zakázky na všech workshopech, které budou probíhat na vyžádání. Předpokládaný rozsah analytických workshopů je maximálně 8 měsíčně. Cestovní a ubytovací náklady na workshopy nebudou hrazeny jako vícenáklady, ale musí být zahrnuty do celkové nabídkové ceny.

Dodavatel je povinen zajistit reakční dobu na dotazy a požadavky zadavatele do 2 hodin 5 dní v týdnu, 12 hodin denně od 8hod do 20hod, a to po dobu realizace předmětu plnění.

Dodané řešení musí být plně kompatibilní, navrženo a vyvinuto pro Microsoft Azure – App Service, tzn. pouze jako cloud aplikace.


Bližší specifikace je uvedena v příloze č. 4 ZD.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 2 000 000,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Informační systémy
Datum ukončení příjmu nabídek 25.03.2019 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Příprava portálového řešení OneCore Business Portál pro tvorbu kalkulací obchodních nabídek a smluv financování – AXIOM PROVIS Int., s.r.o.
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název AXIOM PROVIS Int., s.r.o.
IČO 44005351
Adresa
Pod Vrškem 5360
76001 Zlín
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ neuvedeno

Nahoru