Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

POŘÍZENÍ PARNÍ TURBÍNY K REDUKCI TLAKU S...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 28.02.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 28.02.2019
Označení verze Aktuální  (31.12.2019 09:47:30)
Systémové číslo P19V00001478
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky POŘÍZENÍ PARNÍ TURBÍNY K REDUKCI TLAKU S ELEKTRICKÝM GENERÁTOREM
Druh Dodávky
Popis Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do trvalého provozu točivé parní redukce sloužící k redukci tlaku a teploty páry, současně s výrobou elektrické energie.
Jedná se o alternativu k současné redukční stanici páry pomocí parní turbíny na výrobu el. energie z páry o výkonu minimálně 250kW dle technické specifikace v příloze Příloha ZD č. 2 - Technická specifikace

Dodávka musí být na klíč, tj. zcela dokončená, vybudovaná, instalovaná a připravená k použití včetně veškeré dokumentace a povolení spojených s výstavbou, instalací a provozem zařízení v distribuční síti zadavatele a v návaznosti na nadřazenou síť ČEZ Distribuce a.s.. Veškeré části dodávky musí splňovat dotčené normy.

Součástí dodávky zařízení je jeho doprava, montáž v areálu a uvedení do provozu včetně nezbytných rozvodů energií v rámci dodávané technologie tak, aby celé dodané zařízení bylo plně funkční i s ohledem na zachování funkčnosti současné regulace páry. Přípojné body včetně stavebních úprav budou připraveny a dodány zhotovitelem dle prováděcí dokumentace, která bude součástí dodávky.
V technické specifikaci musí být definovány veškeré požadavky zařízení jako například prostorové řešení, klimatické podmínky, technologický postup montáže a požadavky na plnění případných norem práce nebo zdraví, tak aby zařízení bylo možné zprovoznit. V případě nutnosti stavebního řízení vybraný dodavatel zajistí stavební povolení.

Provoz zařízení musí být plně autonomní a musí umožňovat bezobslužné odstavení a najetí jak nově instalovaného zařízení, tak i současné regulační stanice, která bude sloužit jako alternativa. V případě poruchy točivé redukce musí řídicí systém zajistit její odstavení a přepnutí na současnou regulaci. Přepínání mezi oběma druhy regulace musí být možné z řídicího systému, a to bez vlivu na aktuální množství a kvalitu dodávané páry do spotřebičů, uchazeč musí v nabídce popsat technické řešení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 10 500 000,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Plzeňský kraj
Předmět CPV
  • Parní turbíny
Datum ukončení příjmu nabídek 01.04.2019 15:00:00
URL detailu veřejné zakázky https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/plzensky-prazdroj-a-s
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Plzeňský Prazdroj, a. s.
IČO 45357366
Adresa
U Prazdroje 64
30100 Plzeň
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2019-002146

Nahoru