Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Oprava rybníku na p.č. 16 k.ú. Vysoká Libeň

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 11.03.2020  
Datum zahájení zadávacího řízení 11.03.2020
Označení verze Aktuální  (26.05.2020 19:03:44)
Systémové číslo P20V00001870
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Oprava rybníku na p.č. 16 k.ú. Vysoká Libeň
Druh Stavební práce
Popis Projekt je zaměřen na opravu rybníka – průtočné vodní nádrže, situované přibližně uprostřed intravilánu vesnice Vysoká Libeň. V rámci stavebních prací bude po vypuštění nádrže provedeno odbahnění zdrže až na úroveň pevného terénu. Následně proběhne doplnění dna vhodnou jílovitou zeminou a hrubé vytvarování dna do požadovaných spádů. Po doplnění a hrubém vytvarování dna bude následovat především výstavba sdruženého výpustného objektu a přilehlých schodů. Stěny sdruženého objektu budou ze železobetonu s obkladem pohledových stěn ze štípaného kamene. Hlava bezpečnostního přelivu bude půlkulatá z broušeného kamene. Vedle sdruženého objektu bude vybudováno schodiště. Po provedení sdruženého objektu proběhne výstavba nových stěn zdrže z lomového kamene na maltu cementovou V severní části zdrže bude nejdřív odstraněn kořen vrby s následným rozebráním stávajících zídek z kamene, betonu a panelů. Vedle plaveckého bazénu budou vybourány stávající schody a vystavěny nové z lomového kamene na MC. V jižní a západní části zdrže bude odstraněno ze stávajících stěn zábradlí a žebřík, ale stěny budou zachovány, pouze se ubourá jejich hlava, která bude nově obložena kameny s vyspárováním a bude propojena s novou stěnou. Před těmito stávajícími stěnami budou vystavěny nové zdi z lomového kamene na MC. Na jihozápadní straně bude na stěny namontováno nové ocelové zábradlí výšky 1,1 m. Místo nátoku bude vyčištěno od nánosů. Stěna bazénu, která tvoří zároveň severní stranu zdrže, bude očištěna, napenetrována a plošně vyspravena voděodolnou chemickou maltou.
Po ukončení výstavby stěn a objektů bude dno nádrže vyspádováno načisto dle příčných profilů a bude odstraněn sjezd do rybníka. Veškeré okolní „zelené pásy“ zasažené výstavbou budou ohumusovány a osety trávou
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 3 499 900,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění ČESKÁ REPUBLIKA
Předmět CPV
  • Výstavba vodních děl
Datum ukončení příjmu nabídek 25.03.2020 16:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Oprava rybníku na p.č. 16 k.ú. Vysoká Libeň
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Mělnické Vtelno
IČO 00237060
Adresa
Hlavní 49
27738 Mělnické Vtelno
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2018-014226

Nahoru