Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Navýšení kapacit MŠ Praha-Slivenec

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 19.02.2018  
Datum zahájení zadávacího řízení 19.02.2018
Označení verze Aktuální  (28.03.2019 10:49:55)
Systémové číslo P18V00001183
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Navýšení kapacit MŠ Praha-Slivenec
Druh Stavební práce
Popis Předmětem díla je výstavba nové modulární (kontejnerové) školky včetně základů, napojení na inženýrské sítě, provedení terénních úprav, komunikací na pozemku, oplocení a vybudování dětského hřiště s herními prvky. Součástí je též vypracování projektové dokumentace DUR a DSP, a následně realizační dokumentace a dokumentace skutečného stavu. Objekt mateřské školy je umístěn na zatravněný pozemek, který je v současnosti nevyužívaný. Vedení a napojení sítí (voda, kanalizace, elektro, plyn) je z ulice (vytápění a ohřev teplé vody je tepelným čerpadlem s bivalentním zdrojem, odvod dešťových vod je do retenční nádrže na zahradě s přepadem do vsaku). Mateřská škola je dvoupodlažní v nízkoenergetickém standardu; přízemí slouží pro děti od 2 do 3 let (15 dětí), patro pro děti od 3 do 4 let (25 dětí). Konstrukce modulů je ocelová, opláštěná sendvičovou konstrukcí ze sádrokartonu, minerální vlny a fasády z kontaktního zateplovacího systému nebo dřevěného obkladu. Střecha je plochá, fóliová, s extenzivní zelení. Přístup do objektu školky je směrem od ulice, vstup do druhého podlaží zajišťují dvě venkovní schodiště. Objekt mateřské školy v obou podlažích obsahuje hygienické zázemí pro zaměstnance, hernu s hygienickým zázemím pro děti a přípravnu pokrmů. V přízemí je též kancelář pro ředitelku a technická místnost. Venkovní WC pro děti je přístupné přes terasu v jihozápadní části pozemku. V jihovýchodním rohu pozemku je umístěno hřiště s herními prvky.

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou tyto práce:
• „Architektonické a projekční práce“ v rozsahu nezbytném pro stavební povolení a ke kolaudaci dle zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon a jeho prováděcích vyhlášek; vše v platném znění.
• „Stavební práce“ související s výstavbou MŠ.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 13 000 000,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Hlavní město Praha
Předmět CPV
  • Stavební úpravy budov mateřských škol
  • Architektonické a související služby
Datum ukončení příjmu nabídek 07.03.2018 15:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Navýšení kapacit MŠ Praha-Slivenec
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Městská část Praha-Slivenec
IČO 00241661
Adresa
K Lochkovu 6/2
15400 Praha 5 - Slivenec
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 222042

Nahoru