Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Moravany – výstavba nové ČOV a odtoku z ČOV

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 13.04.2016  
Datum zahájení zadávacího řízení 12.04.2016
Označení verze Aktuální  (20.06.2017 15:53:38)
Systémové číslo P16V00003837
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Moravany – výstavba nové ČOV a odtoku z ČOV
Druh Stavební práce
Popis Předmětem veřejné zakázky je výstavba nové ČOV o kapacitě 2000 EO v areálu stávající ČOV v Moravanech. V rámci areálu jsou navržena propojovací potrubí a kabely, čerpací stanice, drapák štěrku, armaturní šachta, zpevněné plochy a ozelenění. Po zprovoznění nové ČOV dojde ke zrušení stávající ČOV. Dále je od nové ČOV navržen nový výtlak vyčištěných vod do řeky Loučné o délce 622,59 m. Nově navržená ČOV se nachází v areálu stávající ČOV v Moravanech (v místě stávajících kalových polí). Provoz stávající ČOV bude třeba po dobu výstavby nové ČOV zachovat (s výjimkou kalových polí – kal bude odvážen ke zpracování na jinou ČOV, která zpracování kalu umožňuje). Konečná podoba zpevněných ploch u nové ČOV bude moci být provedena až po zrušení některých dalších částí provozu ČOV. V té době se ale již předpokládá provoz nové ČOV.
Nově je od nové ČOV navržen výtlak vyčištěných vod do řeky Loučné (stávající recipient, kam jsou vyčištěné odpadní vody vypouštěny, není dostatečně vodný). Výtlak vyčištěné vody od nové ČOV nejprve prochází areálem stávající ČOV, odtud dále pokračuje severovýchodním směrem přes zemědělské pozemky až k řece Loučné. Výústní objekt do řeky Loučné je umístěn na levém břehu řeky loučné cca 33 m osově po toku od mostu železniční trati č. 016.
V podrobnostech je předmět plnění veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci zpracované společností Multiaqua s.r.o., Veverkova 1343, 500 02 Hradec Králové, IČ : 60113111.
Součástí předmětu plnění jsou i práce v tomto vymezení blíže nespecifikované, které jsou však nezbytné k řádnému provedení veřejné zakázky a o kterých vzhledem ke své kvalifikaci a zkušenostem uchazeč měl nebo mohl vědět.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 40 000 000,00 Kč
Režim
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ano
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku 634082
Hlavní místo plnění Pardubický kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce na výstavbě čistíren odpadních vod
  • Čistírny odpadních vod
Datum ukončení příjmu nabídek 09.05.2016 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne
Dotovaná zakázka neuvedeno

Informace o zadavateli

Název Obec Moravany
IČO 00273988
Adresa
nám. Hrdinů 136
53372 Moravany
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 346877

Nahoru