Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Modernizace stanice SDH Benešov nad Ploučnicí

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 05.09.2018  
Datum zahájení zadávacího řízení 05.09.2018
Označení verze Aktuální  (26.04.2019 12:35:57)
Systémové číslo P18V00007266
Stav ukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky (Ukončeno plnění)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Modernizace stanice SDH Benešov nad Ploučnicí
Druh Stavební práce
Popis Jedná se o stavební práce na rekonstrukci část objektu, ve které jsou umístěny prostory dobrovolných hasičů v Benešově nad Ploučnicí.
Stávající objekt č.p. 477 je situován v zastavěném území v obci Benešov nad Ploučnicí na Čapkově ulici. Objekt je v majetku investora města Benešov nad Ploučnicí.
Nově navrženými stavebními úpravami nedojde ke změně vnějšího vzhledu objektu.
Vjezdová vrata a původní okenní otvory zůstanou ve stávajících rozměrech a pozicích. Stávající dřevěná okna budou vyměněna za nová plastová. Nad vraty bude provedena krycí stříška.
Cílem navrhovaných stavebních úprav objektu je zvýšení odolnosti stanice dobrovolných hasičů vůči účinkům mimořádných událostí (povodní) a ke zlepšení podmínek pro rychlý výjezd dobrovolných hasičů k mimořádné události. Z těchto důvodů budou při stavbě použity materiály a výrobky středního standardu s cílem navrhnout takové řešení, které svou úrovní designu, detailu, použitých materiálů, povrchových úprav a provedení zajistí jak estetickou kvalitu odpovídající významu objektu, tak i pocit funkčnosti a spolehlivosti.
Stavební úpravy části suterénu zahrnují výměnu vjezdových vrat, odstranění omítek, podlah a keramických obkladů na stěnách denní místnosti a sociálního zařízení a provedení nových obkladů, nášlapných vrstev podlah a omítek v tomto prostoru, výměna dveří v denní místnosti a sociálním zařízení, výměna oken v garáži a skladech, vybudování krycí stříšky nad vchody a vjezdovými vraty, opravy omítek v ostatních místnostech, kompletní výmalba stěn a stropů, nová elektroinstalace, vzduchotechnika a vytápění v celé části objektu sboru dobrovolných hasičů.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 2 002 454,88 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Ústecký kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 21.09.2018 09:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva Modernizace stanice SDH Benešov nad Ploučnicí
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Město Benešov nad Ploučnicí
IČO 00261181
Adresa
náměstí Míru 1
40722 Benešov nad Ploučnicí
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 60059081

Nahoru