Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Lima – snížení energetické náročnosti výrobního...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 15.03.2018  
Označení verze Aktuální  (03.04.2018 12:39:33)
Systémové číslo P18V00001860
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Lima – snížení energetické náročnosti výrobního procesu - technologické vybavení
Druh Dodávky
Popis Předmětem zakázky je dodávka namáčecího stroje do provozovny společnosti LIMA plus zahrnující předmětné technologické vybavení s příslušenstvím, řídicím softwarem, dopravou na místo realizace zakázky, instalací a oživením tamtéž a zaškolením obsluhy. Zadavatel požaduje dodávku, instalaci a zprovoznění linky na lisování, namáčení – barvení a konečnou úpravu svíček válcového a kulového tvaru. Poptávané plnění musí být kompatibilní se stávajícími systémy zadavatele.


Zadavatel nepřipouští variantní řešení nabídky ani dílčí plnění předmětu zakázky.

Zadavatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení, a to i bez uvedení důvodu. Zadavatel si vyhrazuje právo na odmítnutí všech předložených nabídek, a to i bez uvedení důvodu. Zadavatel si vyhrazuje právo akceptovat jen částečné plnění. Zadavatel nebude hradit žádné náklady spojené s účastí v zadávacím řízení a v souvislosti s výběrovým řízením. Veškeré náklady vzniklé uchazečům výběrového řízení tímto výběrovým řízení a v souvislosti s ním nesou uchazeči sami. Dle § 2e zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě je vybraný dodavatel osobou povinnou spolupůsobit při výkonu finanční kontroly. Zadavatel prohlašuje, že toto výběrové řízení není veřejnou obchodní soutěží ani veřejným příslibem a nejedná se o veřejnou zakázku realizovanou dle zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách. Nabídku podávejte v českém jazyce nebo anglickém nebo německém jazyce.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 4 000 000,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Zlínský kraj
Předmět CPV
  • Stroje, které mají individuální funkce
  • Ostatní účelové stroje
Datum ukončení příjmu nabídek 03.04.2018 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název LIMA plus spol. s r.o.
IČO 27748987
Adresa
Drslavice 215
68733 Drslavice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2018-008097

Nahoru