Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Kompletní stavební úpravy fotbalového hřiště v...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 25.07.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 25.07.2019
Označení verze Aktuální  (25.07.2019 12:11:21)
Systémové číslo P19V00006383
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Kompletní stavební úpravy fotbalového hřiště v Tisové
Druh Stavební práce
Popis Předmětem této zakázky je vyvrtání nové studny a položení kanalizace na srážkové vody. Tyto dva zdroje vody budou přiváděny do retenční nádrže, které bude zásobárnou vody pro závlahu fotbalového hřiště. Vlastní závlaha bude probíhat formou postřikového vozíku rollcartt. Dále budou demontovány stávající branky a umístěny nové branky a vyrovnání povrch celého hřiště a jeho rozšíření do požadované velikosti (cca 4500 m2). Nově vybudované rozšíření hřiště bude provedeno tak, že povrchová vrstva trávníku do hloubky cca 5 cm bude odstraněna a dána na deponii. Podložní vrstva ornice bude deponována pro následné použití. Dále bude odtěžen potřebný materiál v rohu hřiště na úroveň stávajícího terénu mínus 20 cm. Do takto připravené plochy bude rozprostřena deponovaná ornice. Plocha bude srovnána laserovým rejdrem. Následně bude na plochu rovnoměrně rozprostřen písek a zapracován protiběžnou frézou. Plocha bude znovu srovnána laserovým grejdrem a vyseta speciálním osivem ošetřeným na rychlejší klíčení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 1 313 950,00 Kč
Druh ZŘ Veřejná zakázka malého rozsahu
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Plzeňský kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce
Datum ukončení příjmu nabídek 14.08.2019 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky https://www.tisova.eu/urad-obce/uredni-deska/oznameni-o-zahajeni-vyberoveho-rizeni-kompletni-stav...
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Obec Tisová
IČO 00573809
Adresa
Tisová 5
34801 Tisová
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 346949

Nahoru