Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Energetické úspory stávajícího areálu v k.ú....

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 16.02.2018  
Označení verze Aktuální  (01.06.2018 22:03:52)
Systémové číslo P18V00001112
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Energetické úspory stávajícího areálu v k.ú. Albrechtice u Českého Těšína
Druh Stavební práce
Popis Předmětem zakázky jsou stavební úpravy na objektech v areálu společnosti Sky Paragliders a.s. v Albrechticích u Českého Těšína. Jedná se o objekt Tkalcovny, Zámečku a Konírny. Předmětem realizace stavebních úprav bude výměna stávajících výplní otvorů, zateplení fasády, výměna zdrojů tepla a zateplení vodorovných konstrukcí (podlahy, stropy). Realizací stavebních úprav dojde ke snížení energetické náročnosti všech dotčených budov.
Předmětem zakázky je i propagace projektu, která spočívá v dodání a umístnění informační cedule a pamětní desky v souladu s Pravidly pro publicitu a se Závaznými pokyny pro žadatele a příjemce podpory v OP PIK. Informační cedule (billboard) musí být osazena v místě realizace projektu, a to po zahájení fyzické realizace projektu, nejpozději však bezprostředně po skutečném zahájení stavebních prací, doloženém prvním záznamem ve stavebním deníku (den protokolárního předání staveniště).
Podrobná specifikace veřejné zakázky, technická specifikace stavby, soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a další požadavky na plnění, jsou obsaženy v projektové dokumentaci, zpracované projekční kanceláří Projekce Guňka s.r.o. Hasičská 617, 739 34 Šenov, autorizovaná osoba Ing. Václav Šimek, Volgogradská 2515/67, 700 30 Ostrava, IČ: 01944568.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 19 857 826,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Předmět CPV
  • Stavební práce
  • Tepelné izolace
  • Instalace dveří a oken
Datum ukončení příjmu nabídek 20.03.2018 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/sky-paragliders-a-s
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Sky Paragliders a.s.
IČO 25397893
Adresa
Okružní 39
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ Z2017-010640

Nahoru