Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

„Dodávka vozidla s hákovým nosičem kontejnerů...

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 02.05.2019  
Datum zahájení zadávacího řízení 02.05.2019
Označení verze Aktuální  (17.06.2019 07:50:54)
Systémové číslo P19V00003314
Stav zakázka byla zadána (Plnění smlouvy)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky „Dodávka vozidla s hákovým nosičem kontejnerů včetně dodávky příslušenství - Sypač s vynášecím systémem pomocí řetězu a Cisterna o objemu 6 000 l v mobilním provedení na kontejnerovém rámu“
Druh Dodávky
Způsob odeslání výzvy k podání nabídek Bez odeslání výzvy nebo odeslání výzvy mimo systém
Popis Předmětem plnění veřejné zakázky je Dodávka vozidla s hákovým nosičem kontejnerů včetně dodávky příslušenství - Sypač s vynášecím systémem pomocí řetězu a Cisterna o objemu 6 000 l v mobilním provedení na kontejnerovém rámu“. Předmětem dodávky je dodání nového vozidla o výkonu motoru min. 210 HP s podvozkem novým nepoužitým, emisní třídy EURO 6D, s hákovým nosičem kontejnerů s kapacitou zdvihu min. 8 000 kg vše dle technických požadavků specifikovaných v příloze č. 5a zadávací dokumentace.
Součástí dodávky je dále příslušenství - Sypač s vynášecím systémem pomocí řetězu o objemu zásobníku na posypový materiál min. 3 m3, s plně elektronickým nastavováním funkcí sypače a elektrickým nastavením asymetrie posypu, vše dle technické specifikace , která je v příloze č. 5b zadávací dokumentace.
Součástí dodávky je dále příslušenství - Cisterna o objemu 6 000 l, v nerezovém provedení ocel 1.4301, tloušťka materiálu obálky 4 mm. Cisterna je vybavena dostavbou hydraulického pohonu odpovídajícího vodnímu čerpadlu včetně ovládání na podvozek a vodním čerpadlem poháněným hydraulickým motorem vč. regulace otáček. Vše je specifikováno v technické specifikaci, která je v příloze č. 5c zadávací dokumentace.

Pokud jsou v technické dokumentaci vozidla a příslušenství použity názvy výrobků nebo konstrukcí, které jsou pro určitého výrobce příznačné, umožňuje zadavatel použití i jiných kvalitativně a technicky srovnatelných řešení. Veškeré použité materiály se požadují dodat v minimálně standardním provedení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 3 350 000,00 Kč
Druh ZŘ Zjednodušené podlimitní řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Olomoucký kraj
Předmět CPV
  • Přívěsy, návěsy a mobilní kontejnery
Datum ukončení příjmu nabídek 16.05.2019 12:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Smlouva „Dodávka vozidla s hákovým nosičem kontejnerů včetně dodávky příslušenství - Sypač s vynášecím systémem pomocí řetězu a Cisterna o objemu 6 000 l v mobilním provedení na kontejnerovém rámu“
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název Technické služby Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace
IČO 00097811
Adresa
Za porážkou 1142
75131 Lipník nad Bečvou
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 357112

Nahoru