Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Dodávka tiskárny s UV LED technologií

Výpis systémových zpráv

Upozornění: Zadávací řízení bylo zrušeno
Datum uveřejnění 10.06.2019  
Datum zrušení 01.07.2019
Datum zahájení zadávacího řízení 10.06.2019
Označení verze Aktuální  (01.07.2019 13:30:11)
Systémové číslo P19V00004727
Stav zakázka byla zrušena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Dodávka tiskárny s UV LED technologií
Druh Dodávky
Popis Předmětem plnění zakázky je dodávka UV LED tiskárny vč. příslušenství a vybavení dle specifikace obsažené v Obchodních podmínkách Zadávací dokumentace, příloha č. 1 technická specifikace. Parametry požadované zadavatelem v technické specifikaci jsou uvedeny jako minimální. Dodavatelé nabídnou zboží o stejných nebo lepších parametrech.

Jedná se o tiskárnu se špičkovou technologií UV LED-diod s možností vysoce kvalitního tisku na tepelně citlivá média (např. akryl), na substráty bez coatingu (sklo, kovy), které se následně opatří vrstvou pryskyřice zaručující dlouhodobou životnost a vynikající odolnost proti poškrábání. Tiskárna s nízkými provozními náklady díky technologii UV LED má malý příkon a dlouhou životnost UV diod.

Součástí dodávky je rovněž doprava do místa plnění, instalace, poskytnutí návodů k použití v českém jazyce a zaškolení obsluhy. Zadavatel nepřipouští variantní řešení nabídek ani dodatečné plnění nad rámec požadavků stanovených v ZD.

- Nejedná se o veřejnou zakázku realizovanou dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.

- Dle § 2 e) zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě, ve znění pozdějších předpisů, je vybraný dodavatel osobou povinnou spolupůsobit při výkonu finanční kontroly.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 2 800 000,00 Kč
Druh ZŘ Otevřené řízení
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Evidenční číslo VZ ve Věstníku
Hlavní místo plnění Moravskoslezský kraj
Předmět CPV
  • Tiskařské stroje
Datum ukončení příjmu nabídek 26.06.2019 10:00:00
URL detailu veřejné zakázky neuvedeno
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název POHÁRY BAUER s.r.o.
IČO 27187284
Adresa
Jandova 10
19000 Praha
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ F2016-005006

Nahoru