Portál pro vhodné uveřejnění používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto Portálu s tím souhlasíte. Další informace

Váš prohlížeč byl detekován jako unknown . Pro bezchybnou funkčnost tohoto Portálu je vyžadován některý z následujících prohlížečů:

Dodávka technologie vytápění

Výpis systémových zpráv

Datum uveřejnění 07.04.2019  
Označení verze Aktuální  (29.04.2019 16:14:18)
Systémové číslo P19V00002704
Stav zakázka neukončena (Aktuální zadávací řízení)
Veřejné zakázky

Registrace DODAVATELE Registrovat se

Registrujte se ZDARMA v Centrální databázi dodavatelů pro informace o dalších veřejných zakázkách včetně těch, které nenajdete ve Věstníku VZ.


Informace o veřejné zakázce

Název zakázky Dodávka technologie vytápění
Druh Dodávky
Popis Předmětem zakázky je dodávka technologie vytápění a provedení souvisejících stavebních prací. V rámci dodávky bude provedena demontáž stávajících kotlů, potrubí, armatur a dalšího příslušenství. V kotelně budou instalovány dva nové nízkotlaké teplovodní kotle na biomasu. Teplonosné medium bude teplá voda 90/70 °C. Kotle o výkonu max. 400 kW a max. 600 kW pro palivo s vlhkostí 10-35 %. Měření a regulace bude součástí dodávky kotlů a elektroinstalace kotlů. Ve stávajících trasách budou osazeny nové komíny. V rozvodně bude osazen nový rozdělovač a sběrač se 16 topnými větvemi z toho čtyři rezervní. Každá z topných větví bude vybavena přípojkou topného okruhu sestávající se z oběhového čerpadla s elektronicky řízenými otáčkami, měřícími a uzavíracími armaturami.

Součástí díla jsou všechny nezbytné práce, dodávky a činnosti pro kompletní dokončené dílo v celém rozsahu zadání, které jsou vymezeny projektovou dokumentací, určenými standardy, obecně technickými požadavky na výstavbu, soupisem prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a obchodními podmínkami.

Podkladem pro vypracování nabídky je prováděcí projektová dokumentace s názvem Snížení energetické náročnosti provozu FK dřevěné lišty, spol. s r.o. v Bojanovicích, kterou vypracoval PETR TAFLÍŘ projektová kancelář, 671 56 Grešlové Mýto 78, Autorizace: ev. č. ČKAIT – 1001082.

Jsou-li v Zadávací dokumentaci nebo jejich přílohách uvedeny konkrétní obchodní názvy, jedná se pouze o vymezení požadovaného standardu a zadavatel umožňuje i jiné technicky a kvalitativně srovnatelné řešení.
Předpokládaná hodnota v Kč bez DPH 8 195 000,00 Kč
Druh ZŘ Jiné
Hodnocení nabídek s využitím elektronické aukce Ne
Odpovědné zadávání Ne
Výsledek Uzavření jednorázové smlouvy
Hlavní místo plnění Jihomoravský kraj
Předmět CPV
  • Kotle
Datum ukončení příjmu nabídek 23.04.2019 09:00:00
URL detailu veřejné zakázky https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/fk-drevene-listy-spol-s-r-o
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části Ne
Jedná se o rámcovou dohodu Ne
Jedná se o zavedení DNS Ne

Informace o zadavateli

Název FK dřevěné lišty, spol. s r.o.
IČO 48531910
Adresa
Bojanovice 79
67153 Bojanovice
Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ 645499

Nahoru